Chaos -

Okładka płyty Chaos

"Chaos" to płyta autorstwa Brahu.

Brahu – polski raper i producent pochodzący z gdańskiego Przymorza. W polskim hip hopie obecny od 1996 roku – wyprodukował wtedy pierwszy bit. W 1997 założył grupę Rapsod. W 1999 nagrał z tym składem nielegal „Los melinos” – jedną z najgłośniejszych płyt trójmiejskiego podziemia. Współpracował głównie z raperami z Trójmiasta: Deluks, Iceman, Calvo, Tuk, Riposta, Eli, DJ PMT, Tomasina, Pliq, RDW. Produkował kawałki m.in. dla Peji, Palucha, Kaczora, czy remix „Jak nie my to kto” Deluksów.

W 2007 wytwórnia Vabank Records wydała solową płytę Brahu „Wchodzę do gry”, na której wystąpili gościnnie m.in. Peja, RDW, Kear. Od kilku lat Brahu współpracuje luźno z wytwórnią Prosto Label: w 2007 roku wystąpił w remiksie kawałka Sokoła i Pono „Uderz w puchara”, a w 2010 roku nagrał zwrotki do dwóch kawałków, które znajdują się na składance „Prosto Mixtape 600V”, m.in. do singlowego numeru „I żeby było normalnie”.

“Chaos” to drugi album gdańskiego rapera i producenta Brahu. Płyta łączy w sobie cechy płyty solowej oraz albumu producenckiego – 12 z 16 kawałków powstało z udziałem gości. Wśród nich znaleźli się m.in.: DwaZera, VNM, Sokół, Marysia Starosta, Koras, Pono, Fu, Ras Luta, PiH, Peja, Chada i RDW.
Płyta objęta patronatem amaZonka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *