Spinache „Goldie” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album!

Zaraz po wakacjach ukaże się nowy studyjny longplay Spinache'a - pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty. Singlowy "Goldie" to wciągająca i szczera narracja artysty świadomego swojej wartości i przebytej drogi. Nowoczesna i lekko mroczna warstwa muzyczna współgra z nietuzinkowym klipem, stworzonym przez ekipę The New Black.

Zaraz po wakacjach ukaże się nowy studyjny longplay Spinache’a – pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty. Singlowy „Goldie” to wciągająca i szczera narracja artysty świadomego swojej wartości i przebytej drogi. Nowoczesna i lekko mroczna warstwa muzyczna współgra z nietuzinkowym klipem, stworzonym przez ekipę The New Black. 

Do współpracy przy utworze Spinache zaprosił Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu – związanego przez wiele lat z artystyczną sceną Berlina.

Paweł „Spinache” Grabowski łączy w sobie niebagatelne doświadczenie z bardzo świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i tekściarz artystyczny warsztat doskonali od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową (Thinkadelic, Obóz TA, Red &Spinache), od kilku lat mocno eksploruje nowe brzmienia już jako solowy twórca (longplay „Spinache”, Urban Rec 2014). Obecnie trwają pracę nad jego nowym studyjnym albumem, który ukaże się na jesieni 2016.

http://spinache.pl/

https://www.facebook.com/spinache.music/

https://www.instagram.com/spinache.music/