[Premiera] B.R.O – Ściany Mają Uszy. B.R.O w zupełnie nowej odsłonie

UrbanRec prezentuje teledysk B.R.O do utworu ‚Ściany Mają Uszy’, który pochodzi z Jego nowego projektu zatytułowanego ‚MemoryLine’. Muzykę do tego singla wyprodukował niezawodny Puls, a klip jest dziełem ekipy Evil Eye Studio.

YouTube Preview Image

‚Klip do kawałka ‚Ściany Mają Uszy’ to bez wątpienia najlepsze video jakie do tej pory powstało do mojej muzyki. Sam kawałek natomiast opowiada o ‚rentgenie’ społeczeństwa jaki w dzisiejszych czasach odbywa się poprzez social media oraz wiele innych środków dotarcia. Utwór jest bardzo klimatyczny, a trapowe brzmienie wprowadza odpowiednią atmosferę podczas jego słuchania.’ – mówi B.R.O o swoim najnowszym klipie.

 

Po niespełna roku od premiery debiutanckiej legalnej płyty ‚High School’, B.R.O wypuszcza nowy materiał, o którym sam mówi, że jest to zdecydowanie najbardziej dopracowany i przełomowy projekt w Jego karierze. Ten warszawski raper przez ostatnie kilka miesięcy okrzepł, nabrał świeżości i dojrzał zarówno muzycznie jak i tekstowo. ‚MemoryLine’ to lepsze flow, nowe pomysły na kawałki i ciekawsze brzmienie, co w tym połączeniu daje zaskakujący efekt. Jeszcze w listopadzie usłyszeć będzie można ‚MemoryLine’ w całości, a już dzisiaj część utworów można zamówić na itunes.com (https://itunes.apple.com/pl/album/memoryline-ep/id734296219) lub odsłuchać na deezer.com (http://www.deezer.com/album/7082384).