Marika feat. Gooral „A jeśli to ja” [video]

Po nieszablonowej i pełnej wakacyjnego słońca kooperacji z Xxanaxxem („Tabletki”) Marika ujawnia drugi utwór z nadchodzącego solowego albumu.

Po nieszablonowej i pełnej wakacyjnego słońca kooperacji z Xxanaxxem („Tabletki”) Marika ujawnia drugi utwór z nadchodzącego solowego albumu. Singlowy duet z Gooralem – rodzimym królem etno elektro – to niebanalna i subtelna historia miłosna, która poruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca.

„A jeśli to ja” jest kwintesencją artyzmu Mariki, która w prosty, szczery i bezpretensjonalny sposób, potrafi wyrazić nawet najbardziej skomplikowane emocje. Na słowa uznania zasługuje też z całą pewnością współautor muzyki i gość honorowy, który przygotował na tę okazję niezwykle nastrojową i kameralną aranżację. Za produkcję klipu odpowiada Film Fiction:
Tekst: Marta „Marika” Kosakowska

Muzyka: Mateusz „Gooral” Górny, Marta „Marika” Kosakowska

Wokale: Marta „Marika” Kosakowska

Produkcja: Mateusz „Gooral” Górny

Mix: Marcin „Kwazar” Cisło w Gagarin Studio Warsaw

Gościnnie (saksofon): Tomasz Busławski

Reżyser/Director – Krzysiek Grudziński

Zdjęcia/DOP – Kajetan Plis

Produkcja/Production – FILM FICTION Adrian Pawłowski

(http://www.film-fiction.comhttp://www.facebook.com/filmfiction)

 

Najnowszy singiel Marty Kosakowskiej zdążył już zdobyć uznanie słuchaczy radiowej Trójki, debiutując na 40. miejscu notowania listy przebojów. Utwór trafił do sieci już 14 sierpnia, gdzie będzie można go odsłuchać i pobrać za pomocą aplikacji:

iTunes, Muzodajnia, Deezer, Spotify, Google Play, Wimp, Tidal.

Nowy studyjny album Mariki ukaże się na jesieni. Będzie to już piąty longplay w dorobku jednej z najciekawszych artystek polskiej sceny muzyki niezależnej. Przecieki ze studia wróżą nowatorski, oryginalny i starannie dopracowany materiał.