Stage Diving -

Okładka płyty Stage Diving

"Stage Diving" to płyta autorstwa Solar & Bialas.

Solar/Białas to jedna z najbardziej szanowanych formacji na hiphopowej scenie undergroundowej. Raperzy związali się z Prosto Label jesienią 2012 roku. Album `Stage Diving` to oficjalny debiut tego duetu. Wcześniej w rapowym podziemiu samodzielnie wydali krążek `Z ostatniej ławki`, album `BeST` z raperem Tombem, zrealizowali też wiele pojedynczych nagrań i oraz kilka mixtape`ów, np. ostatni `ToNiePolskeYess`.

`Stage diving` to 17 nowych nagrań wyprodukowanych przez takich producentów jak: Zbylu, BobBair, Kazzam. Gościnnie Solara i Białasa wspierają: Zeus, Tomb, Danny i Hary.

Solar i Białas o `Stage Diving`:
Co prawda większość kawałków na płytę powstało w roku 2013, ale długo się przygotowywaliśmy do tej płyty. Bardzo chcieliśmy wyrwać się z klimatu poprzedniego wydawnictwa `Z Ostatniej ławki` i zrobić coś nowego dla nas. Nie udałoby się tego osiągnąć bez ciężkiej pracy nad umiejętnościami. Polem treningowym był mixtape `ToNiePolskeYess`, płyta BeST nagrana z Tombem, rundy oraz mnóstwo luźnych zarówno opublikowanych jak i nieopublikowanych kawałków.
Eksperymentowaliśmy z efektami, ćwiczyliśmy przyspieszenia, rozwijaliśmy flow, mozolnie zbieraliśmy bity, a najlepsze pomysły przychodzące po drodze zachowywaliśmy na nową płytę. Cały ten bagaż pomysłów i nowych umiejętności wlaliśmy w te wydawnictwo, najlepiej jak byliśmy w stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *