The LOX a.k.a D-Block Jadakiss, Styles P & Sheek Louch Trinity Tour, So Realistic – Berlin, 17.07.2015

Do Berlina zawita jeden z najlepszych rapowych składów THE LOX ! Koncert formacji z USA to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w Niemczech tego roku.

Berlin jest zaledwie 3 h drogi z Poznania czy 6 z Warszawy! To jedyna okazja, aby na żywo posłuchać czołówkę amerykańskiego rapu.

Zapraszamy wszystkich na jedyny tak wyjątkowy koncert!

 

 • Support Act:Radio Legend MC BIG STEVE, DJ LITO BOLTON, Frisky DJ (London’s Finest),So Realistic,
 • Piątek 17.07.2015 godzina 20:00
 • Klub: Huxleys Neue Welt
 • Addres: Hasenheide 107, 10967 Berlin

LINE UP:

 • JADAKISS
 • STYLES P
 • SHEEK LOUCH
 • SO REALISTIC
 • MC BIG STEVE
 • DJ LITO BOLTON
 • FRISKY DJ (London’s Finest)

 

 

The LOX to hip-hopowa grupa, w której skład wchodzą JadakissStyles P i Sheek Louch

Dyskografia:

Support:

So Realistic to 26 letni raper z Arizony z USA zamieszkujący obecnie Poznań. To charyzmatyczny MC, który przywołuje prawdziwy hip hop oparty na mistycznych rymach i nietuzinkowym flow, który czyni go jednym z najlepszych raperów nowego pokolenia z USA. Jego rymy to opowieści o politycznych i społecznych problemach na świecie.

Najnowszy album” LEFtbRain” http://realaandolini.bandcamp.com/releases przypadł także do gustu czołówce raperów z Polski i zbiera świetne recenzje.

Reala otwierał koncerty min. przed Kendrickiem Lamarem, Action Bronsonem, OverDoz.

Wydał także 4 mixtape; New Year New Tape (2010), Jay Dee Changed Me (J Dilla Tribute) (2010), Alarm Clock Tunes (hosted by TerryUrban) (2011) & New Year New Tape Vol. 2 – The Right Fist Of Tommie Smith (2012) i EP  The People’s Prophets: The Immaculate Inception (2010)

 

„Reala (than the rest) Andolini”

 

and „The Godfather”

 

 

Videos:

 

SOCIAL MEDIA:

 

http://realaandolini.tumblr.com/

https://www.facebook.com/RealaAndolini

https://twitter.com/RealaAndolini

https://instagram.com/realaandolini/

 

Kolejnym supportem jest legendarny raper z Poznania Peja!

Peja, właściwie Ryszard Waldemar Andrzejewski (ur. 17 września 1976 w Poznaniu), znany również jako Onomato, Onomatopeja, Rychu Peja SoLUfka, Sykuś oraz Charlie P – polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca związany z kulturą hip-hopową.

Ryszard Andrzejewski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie muzycznej Slums Attack, której był współzałożycielem. W 2002 roku wraz z zespołem otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. W latach 2000-2004 współtworzył formację Ski Skład. Prowadzi także solową działalność artystyczną.

W 2011 roku raper został sklasyfikowany na 1. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina[1]. Publikacje na temat twórczości rapera ukazały się m.in. w czasopismach „The New York Times” i „The Source”. Poza działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię płytową RPS Enterteyment. Jest także współwłaścicielem marki odzieżowej Terrorym.

Dyskografia oraz jego osiągnięcia są znane wszystkim słuchaczom hip-hopu.

https://www.youtube.com/user/Pejaslumsattack

11666158_10207066209760011_7803550776155283557_n