Sokół i Marysia Starosta – Czarna Biała Magia na Placu Zabaw – 8 sierpień 2014.

W podziękowaniu za platynową sprzedaż płyty „Czarna Biała Magia” Sokół i Marysia Starosta mają niespodziankę dla swoich fanów – 8 sierpnia na warszawskim Placu Zabaw odbędzie się ich wyjątkowy, całkowicie darmowy plenerowy koncert.

Na kanale ProstoTV na YouTube właśnie pojawiła się wyjątkowa zapowiedź tej imprezy, z której możecie dowiedzieć się o wszystkich zaplanowanych na ten wieczór atrakcjach:

YouTube Preview Image

 

Czego można się spodziewać przychodząc 8 sierpnia na Plac Zabaw? Oprócz materiału z dwóch albumów z Marysią Starostą, usłyszymy też Sokoła ze starszych projektów, a podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane będą kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album. Tego wieczoru Sokół i Marysia odbiorą także złote i platynowe płyty przyznane przez ZPAV za sprzedaż albumu „Czarna Biała Magia”.

 

Ponad to swoje miejsce będzie miała premiera długo oczekiwanego teledysku do utworu „Zepsute Miasto” wyprodukowanego przez legendarnego DJ Premiera, jest to fabularny, filmowy obraz, który trzeba będzie obejrzeć kilkukrotnie żeby odnaleźć wszystkie smaczki i nawiązania do twórczości Sokoła.

 

Przed koncertem Sokoła i Marysi zagrają artyści z Prosto. Nazwy ekip będziemy ujawniali niebawem!

 

Po koncertach zapraszamy na afterparty w ramach największego rapowego wakacyjnego cyklu – Rap History Warsaw The Videos Block Party. Całą noc Blekot i Steez zagrają z dachu videosety, które będą wyświetlane na 2 ekranach.

Tego wieczoru będziecie także mogli zrobić zakupy na specjalnym stoisku Prosto, które szykuje wyjątkowe zniżki na wybrane produkty.

Uwaga – wszyscy, którzy z różnych powodów nie dotrą na Plac Zabaw, będą mogli obejrzeć stream z wydarzenia na ProstoTV!

 

Sokół i Marysia Starosta, Prosto Label, premiera klipu, odbiór platynowej płyty, goście i classic rap videos all night long na świeżym powietrzu pod gwieździstym niebem. Największe rapowe wydarzenie wakacji!

19:00 – start / teledyski Prosto na dużym ekranie

21:30 – koncerty kozackich ekip z Prosto

22:30 – odebranie platynowych płyt i premiera klipu „Zepsute Miasto”

23:00 – koncert Sokół i Marysia Starosta x Steez83

24:00 – afterparty Rap History Warsaw The Videos


Partnerzy:
Prosto Label –
https://www.facebook.com/ProstoLabel

Puma – https://www.facebook.com/PUMA

Plac Zabaw
ul. Myśliwiecka 9
08.08 piątek, start 19:00
wstęp bezpłatny

Sokol_i_Marysia_Plac_Zabaw_-_plakat