Singiel: FRK x Jabol – „Między Palcami” (feat. DJ Danek)

 frk_jabol_Dzieci_Indygo

375.COM.PL prezentuje na łamach RAPPORTAL drugi singiel promujący album FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”. Za produkcję „Miedzy Palcami” odpowiedzialny jest Wredny, za gramofonami stanął DJ Danek.

Kim jesteśmy w perspektywie mijającego czasu? Co po nas zostanie… co sami po sobie pozostawimy? Dokąd zmierzają wszystkie chwile, które tak nieubłaganie przelatują nam przed oczami, między palcami? To tylko niektóre z pytań na które nie znamy odpowiedzi, mimo iż każdego dnia stajemy w ich obliczu.

„Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów (i dwóch bonusowych) koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

Materiał wyprodukowany został przez Wrednego (Bałagany Na Bani). Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki (Dao Studio).

Płytę już wkrótce będzie można nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie  19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się z nami mailowo na adres 375label@gmail.com.

Oprócz tego płyta zostanie udostępniona za darmo do pobrania na stronie http://375.com.pl oraz do odsłuchu na naszym kanale www.youtube.com/eferka

W wersji cyfrowej oprócz płyty znajdzie się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie treści znajdujących się na albumie.

INFO:
http://375.com.pl
http://www.facebook.com/FRK375