Singiel: FRK & Jabol – „Uwiązani”

 

frk_jabol_Dzieci_Indygo

375.COM.PL ma przyjemność zaprezentować na łamach RAPPORTAL pierwszy singiel promujący nowy album FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”. Numer „Uwiązani”, podobnie jak cały materiał, wyprodukowany został przez Wrednego. „Sieć zależności, które dzień za dniem krępują nas coraz bardziej sprawia, iż nie zdając sobie z tego sprawy stajemy się podporządkowani prawom rynku i uwięzieni w klatce konformizmu. Karmieni wizją samorealizacji, wciąż w pogoni za czymś lepszym, zatracamy się w poszukiwaniu sensu, który już nigdy nie spełni naszych wyobrażeń”.

„Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

Materiał wyprodukowany został przez Wrednego (Bałagany Na Bani). Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki (Dao Studio).

Płytę już wkrótce będzie można nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie 19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się z nami mailowo na adres 375label@gmail.com.

Oprócz tego płyta zostanie udostępniona za darmo do pobrania na stronie http://375.com.pl oraz do odsłuchu na naszym kanale www.youtube.com/eferka .

W wersji cyfrowej oprócz płyty znajdzie się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie treści znajdujących się na albumie.