Koncert O.S.T.R. w radomskich Katakumbach. 31 października 2014 r.

Już w najbliższy piątek radomski Klub Katakumby odwiedzi jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce „O.S.T.R.” Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć utwory z wydanego w marcu 2014 r. albumu zatytułowanego „Kartagina” nagranego z jednym z najlepszych producentów hip-hopowych na świecie – Kanadyjczykiem Marco Polo, jak również kompozycje z poprzednich solowych albumów artysty.

Radom_ostr_kolor

 

 O.S.T.R. jest raperem, kompozytorem, producentem i realizatorem dźwięku, niezmiennie  – od ponad dekady – zaliczanym do czołówki polskiego hip-hopu.  Debiutował w 2002 roku wydanym pod szyldem Asfalt Records krążkiem „Masz to jak w banku”. Dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków, sprawił że O.S.T.R. szybko zyskał miano jednego z najlepszych polskich freestyle’owców i awansował do muzycznej czołówki.

YouTube Preview Image

 

 W swojej dyskografii ma ponad 10 albumów długogrających, jest laureatem Fryderyka, kilku nagród Ślizger, w rankingu pisma „Machina” znalazł się w czołówce zestawienia najlepszych polskich raperów (2011), a w 2012 roku redakcja uznała go za najlepszego polskiego producenta hip-hopowego. Otrzymał klasyczne wykształcenie muzyczne w klasie skrzypiec w Akademii Muzycznej w Łodzi, jest uznawany za jednego z mistrzów freestyle’u. W swoich tekstach często porusza ważne społecznie tematy, jednocześnie nie stroniąc od klasycznej dla rapu zabawy słowem. Na koncertach daje się poznać nie tylko jako pełen energii artysta, ale i mający doskonały kontakt z publicznością gawędziarz.

 

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20.00. Występ Adama Ostrowskiego poprzedzą występy radomskich dj-ów i zespołów hip-hopowych.

 

Bilety w cenie 25 i 30 zł w przedsprzedaży można nabyć w dostępne w:
Klub Katakumby – Plac Stare Miasto 11 (czynny w godzinach od 13.00 do 17.00)
Czytelnia Kawy – ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4
Skateshop Steez – Hala Feniks – Stoisko A18,
Skateshop Predator – Centrum Handlowe KOREJ- st. nr.22

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/635154973268074/