Koncert Charytatywny dla Bartka – Zioło/ Bida Skuad/ Projekt W.E.S.T./ Enrikle/ Chleb/ Kmieciu EZP/ Ziołas Beatbox

charyt_pngSzanowne Panie i Panowie! Hip-hop’owe głowy i nie tylko!
Nadchodzi okazja by kolejny raz wspólnymi siłami w rytmie rapu przyczynić się do poprawienia świata. Mamy szansę zjednoczyć się i pokazać jak wiele miłości może przekazywać kultura hip-hop! Tym razem chcemy przekazać promyk szczęścia Bartkowi:

Bartek ma 3 lata i jest chory na mukowiscydozę. Jego rodzice codziennie walczą o to, by ich syn był zdrowy i mógł toczyć normalne życie jak jego rówieśnicy. Jest to jednakże bardzo trudne albowiem przy jego chorobie niezbędne są leki i odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Jest on skazany na unikanie miejsc publicznych, gdzie potencjalnie mógłby narazić się na infekcję.
Miesięczny koszt zakupu leków i używek dla Bartka pochłania przeszło 1000 zł. Większość leków i odżywek, które pozwalają mu na przeżycie nie jest refundowana.
Od kilku lat rodzice Bartka starają się uzbierać pieniądze na kamizelkę do rehabilitacji. Kosztuje ona 30 tysięcy złotych i jest to na chwilę obecną kwota nieosiągalna. Co 6 miesięcy jego mama spędza z synem 2 tygodnie w szpitalu na planowej terapii antybiotykowej dożylnej. W tym czasie przebywają z dala od swojej rodziny (dwóch małych sióstr Bartka i jego taty). Są to bardzo bolesne chwile dla nich. Zakup komputera pozwoliłby im na kontakt poprzez Skype’a i wzajemne wspieranie się chociaż poprzez wirtualny kontakt.
Podczas koncertu dla Bartka będziemy zbierali pieniążki na zakup laptopa dzięki któremu kontakt z jego siostrami podczas pobytu w szpitalu będzie możliwy. Mamy nadzieję, iż uda nam się zebrać również dodatkowe pieniądze na zakupy kamizelki THE VEST. Zapraszamy Was serdecznie i widzimy się na miejscu.

—————————————————-

NA SCENIE POMAGAĆ BĘDĄ:

Zioło
Bida Skuad
Projekt W.E.S.T.
Enrikle
Chleb/Kmieciu EZP
Ziołas Beatbox
Oraz DJ Jaxon na deckach

Podczas imprezy, w przerwach pomiędzy występami artystów odbędą się licytacje. Zapewniamy Was, że będą to różne przedmioty o różnych wartościach.

Miejsce: Klub u Bazyla, ul. Św. Wojciecha
Start: 20:00
Cegiełka: 10 złotych