Koncert Bas Tajpan & Bob One + TABU (10-lecie zespołu) 7.12.2013 Katakumby RADOM!

Zapraszamy wszystkich gorąco na specjalny koncert TABU z okazji 10-lecia zespołu wraz Bob One’em i Bas Tajpan’em, promujących płyty ” Twój Ruch” i ” Made in Tajpan „.


TABU

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie pół tysiąca koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 3 studyjne albumy. Zespół został również 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live.

YouTube Preview Image


BAS TAJPAN & BOB ONE

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każ dy z nich z osobna udowadnia swoją klasę . Śląsk atakuje reggae, dancehall i hip-hopem – “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”

Bas Tajpan z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.
W 2007 roku wraz z Miuoshem zał oż ył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniósł clipy “Podróż ” oraz “Dla moich ludzi”.
Bob One to raper / wokalista z Katowic. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album “Jeden”. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzą cy swoje podkłady i zapewniają cy je często m.in. Bas Tajpanowi. W czerwcu br. nakładem MaxFloRec Bob One wydaje swój długo oczekiwany drugi solowy album „Twój ruch”, promowany teledyskami “Widzę dziś ” ,“Zostawiam”, „Twój ruch”, ” W co wierzysz” oraz ” Nie trzeba”.
Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracują cym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP „Wszystko na sprzedaż ”.
Obu śmiał o zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall. Cieszą się bardzo duż ym poparciem fanów – na swoje koncerty przyciągają tłumy a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy i milionach.

YouTube Preview Image

7.12.2013
Klub Katakumby Radom
Plac Stare Miasto 11
Facebook: https://www.facebook.com/events/544745018951076/
Bilety: przedsprzedaż 20 zł /w dniu koncertu 25 zł
(Przedsprzedaż w klubie Katakumby)
1463761_698015213543419_1009389490_n-800x294