KęKę i Jamal na Zamku w Iłży 7-8 czerwca.

Już w najbliższy weekend 7-8 czerwca na zamku w Iłży wystąpią artyści sceny reggae i hip-hop.

Między innymi JAMAL ! oraz KęKę ! Oprócz nich wystąpią dwie formacje międzynarodowe WTF – Egipt/Polska oraz GB Savant – Los Angeles USA. Dodatkowo pojawi się 12 artystów z takich miast jak Kraków, Warszawa, Puławy i wielu innych ! Na tą chwilę swoją obecność zapowiedziało blisko 1000 osób !

spot


Cena biletów: 25zł/dzień.
Do kupienia od poniedziałku(02.06.2014) w kasie przy wejściu na Zamek.
Bilety będą dostępne tam również w trakcie trwania imprezy.

                Organizatorami festiwalu są agencja artystyczna Live Art Studio, Zamek w Iłży oraz Gmina Iłża.

W sobotę 7 czerwca  odbędzie się  konkurs. Każdy z 12 uczestników zaprezentuje się publiczności zgromadzonej na festiwalu.

Jury wybierze z pośród uczestników  trójkę zwycięzców, która poza nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi otrzyma możliwość

wzięcia udziału w niedzielnym koncercie finałowym. Dodatkowo publiczność zagłosuje na swojego faworyta, który jako czwarty zespół dołączy do niedzielnego wydarzenia. Festiwalowi będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje takie jak ścianka wspinaczkowa, park linowy oraz warsztaty graffiti a w odgrodzonej części będzie można zjeść coś pysznego i schłodzić gardło zimnym łykiem napoju.

 

Festiwal reggae/hiphop na zamku w Iłży jest pierwszą z cyklu pięciu imprez, które w tym roku odbędą się na zamku w Iłży.


Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/294400727394386/


Link do spotu reklamowego:

YouTube Preview Image

Plakat