FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” PREMIERA ALBUMU

cd_01

FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” PREMIERA ALBUMU:

 

375.COM.PL ma przyjemność poinformować o premierze albumu FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”.

 

„Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów (i dwóch bonusowych) koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

Materiał wyprodukowany został przez Wrednego (Bałagany Na Bani). Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki (Dao Studio).

 

ODSŁUCH PŁYTY:

 http://www.youtube.com/playlist?list=PL5dBgsX4M3UXUWZFsuJGMatyM5IZfIcNO&feature=edit_ok

DOWNLOAD:

 http://www3.zippyshare.com/v/87172792/file.html

 

Płytę można także nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie  19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się z nami mailowo na adres 375label@gmail.com.  Poniżej prezentujemy zdjęcia wydania fizycznego.

 

Przypominamy także, iż w wersji cyfrowej oprócz płyty znajduje się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie oraz rozwinięcie treści znajdujących się na albumie.

 

 

Materiał promowały do tej pory:

[VIDEO] STREET SINGIEL „Dalej”:

YouTube Preview Image

 

[VIDEO] „Promo 2013” (Niedopowiedzenia Remix) –

YouTube Preview Image

 

SINGIEL [AUDIO] „Uwiązani”:

YouTube Preview Image

 

SINGIEL [VIDEO] „Między Palcami” (feat. DJ Danek):

YouTube Preview Image