FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” – okładka oraz tracklista

 

 Dzieci_Indygo_-_Cover

375.COM.PL ma przyjemność poinformować na RAPPORTAL o zbliżającej się premierze płyty FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”.  Jest to ich pierwszy album po prawie dwuletniej przerwie od czasu wydania „Metroulic”. Materiał w całości wyprodukowany został przez Wrednego, członka warszawskich Bałaganów na Bani.  Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki z łódzkiego Dao Studio.

 „Dzieci Indygo”to składający się z jedenastu utworów koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

 Płytę już wkrótce będzie można nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie  19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się mailowo na adres 375label@gmail.com

Oprócz tego płyta zostanie udostępniona za darmo do pobrania na stronie http://375.com.pl oraz do odsłuchu na kanale www.youtube.com/eferka .

W wersji cyfrowej oprócz płyty znajdzie się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie treści znajdujących się na albumie.

Poniżej prezentujemy tracklistę FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” oraz okładki albumu i Miejskiego Magazynu #2, za które w obu przypadkach odpowiedzialny jest fotograf Mateusz Szeliga.

 Na dniach swoją premierą będzie miał pierwszy singiel promujący materiał. Z tej okazji chcemy przypomnieć zeszłoroczny street singiel „Dalej” oraz krótki klip promocyjny, w którym po raz pierwszy ujawniona została okładka „Dzieci Indygo”. Zapraszamy!

FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” – tracklista:
1 Uwiązani
2 Szukam (feat. DJ Danek)
3 Tacy Sami
4 Między Palcami (feat. DJ Danek)
5 Nie Chcę Grać (feat. Sasha Kuncewicz)
6 Rzuć To
7 Katharsis (feat. DJ Danek)
8 Stan Świadomości (feat. Sasha Kuncewicz)
9 Mea Culpa (feat. DJ Danek)
10 Metroulice
11 Szanse (feat. DJ Danek)
12 Dalej (Bonus Track)
13 Promo 2013 (Niedopowiedzenia Remix) (Bonus Track)