DIEGO & ŚWIERK – Częstotliwość (Okładka + Tracklista)

 

Ying Yang Studio z dumą prezentuje okładkę i tracklistę nowego albumu poznańskiego składu Diego & Świerk.

Dokładnie 3 lata – tyle czasu duet Diego & Świerk kazał czekać swoim fanom na ich kolejną, po „Śmiechem przez łzy”, produkcję. „Częstotliwość” – bo taki tytuł nosi ich najnowszy krążek, ujrzy światło dzienne jeszcze tej zimy. Na płycie znalazło się 13 premierowych utworów. Na temat tej produkcji głos zabrał Świerk:

„Zbliżamy się pomału do premiery „Częstotliwości”. Podobnie, jak przy poprzednich płytach, tak i tym razem wszystkiego dopilnować musimy sami. Grafik jest napięty, jednak praca nad materiałem daje nam dużo satysfakcji. Czego możecie spodziewać się po płycie „Częstotliwość”? Mówiąc najkrócej: tego, że się nie zawiedziecie. Chcemy robić rap, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji. Warstwa tekstowa jak i muzyczna tej płyty jest bardzo zróżnicowana, a jednocześnie spójna. Tak, jak przy „Śmiechem przez łzy” za muzykę na płycie odpowiada Emcet. Wśród 13 utworów znajdziecie cały przekrój styli w hip-hopie. Liczę, że każdy znajdzie coś dla siebie.”

Album został zrealizowany w Druga Strefa Studio. Za mix i mastering odpowiedzialny jest Eryk Szeffera. Gościnnie na albumie pojawili się: Hary (Green Team), Syn Tej Ziemi oraz Kanzaz’n’Ezdode.

01. Nowa generacja

02. Częstotliwość

03. Dzisiaj będzie grubo

04. Rap w Poznaniu (feat. Hary, Syn Tej Ziemi)

05. Czego nam zazdrościsz ?

06. Skacz, skacz 2 (feat. Kanzaz’n’Ezdode)

07. Sen o LA (Diego Solo)

08. Mam wyjebane na to

09. Dźwięki hip-hopu

10. Burza mózgu (Świerk Solo)

11. Wyjdź z nami na ulicę

12. Imponuje wam

13. Słońce o poranku

 

WWW:

 

www.DiegoSwierk.pl

 

FACEBOOK:

 

www.facebook.pl/DiegoSwierk

www.facebook.pl/DiegoOficjalnie

www.facebook.pl/SwierkOficjalnie

 

YOUTUBE / GOOGLE +

 

www.youtube.com/yystudiopl

Okladka-Czestotliwosc-Diego-Swierk