23. listopada największa impreza Hip-Hopowa we Wrocławiu!

Największa impreza Hip-Hopowa we Wrocławiu już 23. listopada w garażu budynku Times – pod patonatem RAPPORTAL. To nowa miejscówka, w której pierwszy raz odbędzie się koncert. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta obok klubu Kitsch. Imprezę poprowadzi MAJKI MAJK, po koncertach bawimy się do rana – after-party rozkręca DJ QMAK. Ponadto w przestrzeni garażu pojawią się stoiska skateshopów, pokazy freestyle football i softball, a także graffiti jam i pokazy jazdy agresywnej na rolkach !
Wystąpią:
– Eldo – Leszek Kaźmierczak – Eldoka. Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Współzałożyciel grup Grammatik i Parias. Pracował między innymi z: Danielem Drumzem, Kixnare’m, PeZetem i wieloma innymi.
– Pelson – ekipa Strep Records, oraz Molesta Ewenement.
– Daniel Drumz – Daniel Szlajnda – Danny Drumz – Dj Taśmy Trzaski – związany był z Grammatikiem, pracował też z O.S.T.R. i na przykład Leszkiem Możdżerem.
– Jot – Jerzy Kroplewski. Wrocławianin, na scenie od 94 roku, znany również jako Pan Jot. Współtwórca takich projektów jak: 71 Wrocław, Drutz Fundation, Jot/Pstyk, Neon, Syndykat (II), WN/Drutz.
– Mahatma – reprezentujący grupę Abstrakt, doszedł do ćwierćfinału programu „ŻywyRap” oraz zajął II miejsce w konkursie White House Records 2013.
– 3Mosty – grupa z Trzebnicy.
Prowadzenie imprezy:
– Majk – Raper z Jelcza-Laskowic debiutujący solowym materiałem pt. TESTER , charyzmatyczny prowadzący wszelakich eventów związanych ścisle z kultura hip hop.
Po koncertach after-party poprowadzi nie kto inny jak DJ QMAK.
Pozostałe atrakcje:
– Graffiti Jam
-Pokazy rolkarzy z  SISILOCO
-Pokazy freestyle footbal – Paweł Skóra FREESTYLE FOOTBALL
-Pokazy Softball – Hrabiny Softball Wrocław
– stoiska skateshopów
– szama na miejscu
Bilety w przedsprzedaży – 20 zł W dniu imprezy – 25 zł
W dniu imprezy po 1:00 – 10 zl ( wejście na after-party )
Dostępne w skateshopach Fireline oraz Bludshop ( D.H Feniks 5 piętro )
1422464_578317015557148_1907425317_n