14.11. – zawody „Funk Atak” w Carpe Diem, Toruń

Kniferz Crew i Carpe Diem Toruń prezentują na łamach RAPPORTA: Funk Atak – zawody taneczne (locking, popping, break dance).

Jesień podstępnie zaatakowała i okupuje ziemie polskie siejąc bez skrupułów zimno i stany depresyjne. Jednak nadchodzi kres panoszenia się najeźdźcy! Minister Funku Polskiego wraz z Ministrem Bezpieczeństwa Narodowego podjęli decyzję o natychmiastowej mobilizacji sił i wypędzeniu wroga używając tajnej broni funkowego rażenia!

Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/193939687460717/

Kryptonim Akcji: Funk Atak
Miejsce ostatecznego starcia: Carpe Diem Toruń ul. Plac Teatralny 7
Czas: 14.11.2013 CZWARTEK godz: 20:00
Wejście FREE

 Zagra:
DJ STOSUNKOWODOBRY

Prowadzenie:
– KASIENIA (KNIFERZ CREW)

Nagrody:
1msc – Karnet na 4 zajęcia z Kniferz Crew w Bang Bang Studio + 100 pln + 50 pln na barze (do wykorzystania do końca roku) od Carpe Diem Toruń + Koszulka od #TruSityWear

2msc – Pojedyncze wejście na zajęcia z Kniferz Crew w Bang Bang + 50 pln + 50 pln na barze (do wykorzystania do końca roku) od Carpe Diem Toruń + Koszulka od #TruSityWear

3msc – Pojedyncze wejście na zajęcia z Kniferz Crew w Bang Bang + 50 pln na barze (do wykorzystania do końca roku) od Carpe Diem Toruń + Koszulka od #TruSityWear

Jak osiągniemy zwycięstwo?
MIŁOŚCIĄ do MUZYKI i TAŃCEM!

Przewodził nam będzie DJ STOSUNKOWODOBRY uzbrojony w NAJGORĘTSZE funkowe kawałki w rytm których skoncentrowani w kole będziemy zadawać ciosy jesiennej okupacji.

Naszego generała wspierać będzie KASIENIA (KNIFERZ CREW) i to ona koordynować będzie działania ODZIAŁU SPECJALNEGO tancerek i tancerzy walczących w CONTEŚCIE.

STYLE: LOCKING, POPPING, BREAK DANCE
CONTEST: Macie trzy wyjścia, w których możecie pokazać swój ulubiony styl. Wygrywa najbardziej charakterystyczny tancerz, który przekona do siebie publikę.

Możecie zgłaszać się na miejscu od 20:00 przy barze oraz mailowo carpediemtorunpr@gmail.com

SĘDZIOWAĆ będziecie WY! Czyli każdy zmagający się z jesienną smutą.

ZASADY:
Podczas zawodów odbędą się trzy rundy. Po każdej rundzie odbędzie się głosowanie , czyli w sumie oddajecie głosy trzy razy ponieważ każdy tancerz będzie miał po trzy wyjścia. Jedną karteczkę z jedną wpisaną ksywką tancerza wrzucacie do urny przy barze po każdej rundzie. Karteczki do głosowania rozdawane będą po każdej rundzie (długopisy do wpisania ksywy będą dostępne w barze 🙂 ). Wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej głosów. W sytuacjach spornych decyduje KASIENIA (KNIFERZ CREW).

Bądźcie z nami tego dnia – razem wytańczymy stąd jesień!

Odwiedźcie profile facebook:
http://www.facebook.com/KniferzCrew
http://www.facebook.com/BangBangStudioTorun
http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN
http://www.facebook.com/djstosunkowodobry
http://www.facebook.com/TSWcrew

2013.11.14_Funk_Atak_Torun_Carpe_Diem