„Zostawię ślad” – trzeci singiel The Ostprausters

Hip-hopowy duet The Ostprausters prezentuje kolejny singiel promujący nadchodzący album projektu zatytułowany „OSTside of your brain”. W utworze „Zostawię ślad” ponownie gościnnie pojawia się Magdalena Baś.

Wspólnie z Magdaleną Baś The Ostprausters nagrali także swój pierwszy singiel, który premierę miał w marcu ubiegłego roku. Utwór „List” odniósł wówczas bardzo duży sukces. Kolejnym singlem, do którego powstał klip, był utwór „W Serca Bicie” z gościnnym udziałem znanej m.in. z The Voice Of Poland wokalistki i songwriterki Sarsy Markiewicz. Dziś swoją premierę ma klip do utworu „Zostawię ślad”.

YouTube Preview Image

The Ostprausters to pochodzący z Gdańska duet tworzony przez Kenrishu i Sharak’a. Projekt o hip-hopowych ambicjach i korzeniach odważnie eksperymentuje z innymi brzmieniami, w tym z muzyką popularną. „Gramy to, co czujemy” – mówią o swojej twórczości, wskazując choćby na udane próby rapowania poezji Adama Mickiewicza. Aktualnie The Ostprausters przygotowują się do wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego „OSTside of your brain”.

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

 

Więcej:

www.facebook.com/TheOstprausters

www.newlinemusic.pl

 

www.facebook.com/newlinemusicmanagement