Wystartowała akcja Lucky Dice Colt!

LUCKY DICE MUSIC z dumą prezentuje pierwszy sezon akcji pod nazwą COLT. Jako wytwórnia mocno stawiamy na debiutantów i wierzymy, że w podziemiu kryje się jeszcze wielu utalentowanych raperów. W związku z tym chcemy pomóc im w karierze muzycznej oraz zapewnić nasze wsparcie w zakresie wydania i promocji albumu.
W pierwszej edycji akcji możecie usłyszeć czwórkę graczy. Są to kolejno: B.A.D., OzM, Smaku i C.H.T.. To jednak nie koniec – dla wszystkich zainteresowanych MC’s przygotowaliśmy konkurs, a jego zwycięzca dołączy do tegorocznego składu LUCKY DICE COLT!

YouTube Preview Image

Aby dołączyć do akcji wystarczy, że w terminie od 26.06.2014 do 20.07.2014 nagrasz swoją 8-mkę na podanym przez nas bicie Johnny’ego Beatsa i wyślesz ją do nas. Tytuł numeru, w którym zostanie wykorzystana najlepsza zwrotka to „Eddie Gottlieb”, czyli tematyka luźno związana z tym legendarnym trenerem i menadżerem Philadelphia Warriors. Dla ułatwienia – jego imieniem i nazwiskiem nazwana jest coroczna nagroda dla najlepszego debiutanta w NBA.

Ważne:
– każdy MC biorący udział w konkursie nagrywa zwrotkę o długości 8 wersów,
– każdy MC biorący udział w konkursie nagrywa zwrotkę o temacie „Eddie Gottlieb”. Interpretacja dowolna,
– każdy MC biorący udział w konkursie przesyła swoją zwrotkę w formacie mp3 i jakości 320 kbps zamieszczoną na zewnętrznym serwerze umożliwiającym download na adres colt@luckydice.pl,
– w konkursie biorą udział tylko niepublikowane do tej pory zwrotki. Opublikowanie zwrotki na jakimkolwiek serwisie przed rozwiązaniem konkursu jest jednoznaczne z jej dyskwalifikacją,
– każdy MC biorący udział w konkursie w mailu musi podać swój pseudonim oraz imię i nazwisko.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.07.2014

POBIERZ BIT (MP3) – http://bit.ly/LDCOLTMP3
POBIERZ BIT (WAVE) – http://bit.ly/LDCOLTWAVE

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wytwórnia wybierze 10 najlepszych zwrotek, które zostaną 30.07.2014 opublikowane na kanale YouTube LUCKY DICE. Przez tydzień, za pomocą łapek na tym portalu, będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Po tygodniu, biorąc pod uwagę głosy publiczności, wytwórnia dokona ostatecznego wyboru zwycięzcy, który dołączy do akcji LUCKY DICE COLT!

W ramach inicjatywy powstanie również wspólny teledysk wymienionej już czwórki COLTów i zwycięzcy konkursu zrealizowany do numeru „Eddie Gottlieb”!

aaa