Wujek Samo Zło wypuszcza klip w rocznicę katastrofy smoleńskiej

Wujek Samo Zło urządza rapowe komplety i wzywa do walki z mentalną okupacją. Mocna zapowiedź albumu „Wszystko gra” już  jutro na ekranach. Pierwszy klip promujący album rapera powstał do kawałka „Ochotnik”. Wujek Samo Zło podkreśla, że data premiery klipu, przypadająca na rocznicę katastrofy smoleńskiej, nie jest przypadkowa.

YouTube Preview Image


W „Ochotniku” artysta ostro porównuje obecne realia do powrotu Księstwa Warszawskiego i podziemnego państwa.  Tym razem kajdany są mentalne i mają być zrywane za pomocą słów i myśli. Czołowy prześmiewca rzeczywistości w zapowiedzi swojego najnowszego solo wypada niezwykle poważnie. A pierwszy klip wypuszcza w rocznicę katastrofy smoleńskiej. – Będąc raperem, jestem obserwatorem. To co zdarzyło się 4 lata temu wywarło wpływ na wszystkie środowiska. Katastrofa zrodziła szereg manipulacji i płaskie postrzeganie rzeczywistości, o którym mówię w „Ochotniku”. Ten utwór jest inspirowany historią, w której ludzie walczyli o wolność terytorialną. Teraz nadszedł czas walki z mentalną okupacją – mówi Wujek Samo Zło.

Teledysk do utworu „Ochotnik” to pierwsza wideo zapowiedź albumu „Wszystko gra”, który ukaże się nakładem Proper Records.  Płyta zawierać będzie 12 tracków, które są efektem współpracy Wujka Samo Zło z producentem muzycznym i multiinstrumentalistą, Filipem Siejką.   

 ochotnik2

Więcej:

https://www.facebook.com/WUESZET?fref=ts

www.filipsiejka.pl

https://www.facebook.com/properecords?fref=ts