Wkrótce drugi etap konkursu Proforma 2 RMX. Znamy finalistów!

Poznaliśmy zwycięzców pierwszego etapu konkursu „Proforma 2 RMX”. Wśród nich pojawiły się znane w podziemiu ksywki, jak i całkiem nowe nazwiska. O liście zaproszonych do drugiego, finałowego etapu konkursu zadecydowali widzowie YouTube (5 miejsc), wytwórnia Step Records (5 miejsc) oraz Bezczel (również 5 miejsc).

Tak oto o pierwsze miejsce oraz o udział w utworze i teledysku do „Proforma 2 RMX” (obok Hukosa, Onara, ZBUKA, Młodego M, Buczera, Bosskiego Romana, Kajmana, Kobry, Zeusa i Bezczela) powalczą:
– ADR
– Bonez
– Blejk
– Cisa
– Cywil
– Ebro
– Lux W.Z.M.
– Kisiel
– Michszu
– Ozm
– Pres (3mosty)
– Sofozet
– Szulinio
– Wersman
– ZDUNO

„Drugi etap rozpocznie się w przeciągu kilku najbliższych dni. Kończymy pracę nad wdrażaniem specjalnej platformy/aplikacji do głosowania, która zapewni uczciwą rywalizację o pierwsze miejsce w finale. Nie będzie mowy o sztucznym nabijaniu głosów czy kupowaniu wyświetleń. Teraz zadecydują słuchacze, a nie boty komputerowe” – usłyszeliśmy od organizatorów, firmy PreorderPL.

W finałowym etapie konkursu ludzie za pomocą aplikacji facebookowej będą mogli oddać jeden głos na wybranego przez siebie uczestnika. Drugi etap rozpocznie się niebawem.

 

3