Wind & Music Camp – wyjazd rekreacyjno-koncertowy na Chorwację.

WIND & MUSIC CAMP to tygodniowy wypad rekreacyjno-imprezowy na Chorwację. Zakwaterowanie na campie nad samym brzegiem morza, codziennie imprezy i koncerty, a po wieczornych szaleństwach chilling na plaży, kąpiele w ciepłym Adriatyku, nurkowanie, wycieczki do Dubrovnika i rejs statkiem na Korculę. W pobliżu Campu rozciąga się plaża, na której znajduje się centrum windsurfingu i wypożyczalnia sprzętu surfingowego. Na miejscu można uprawiać różnorodne sporty wodne, a także pojeździć na rowerze.

LINE UP:

Pokahontaz – polski zespół hip-hopowy powstały w roku 2003 w Katowicach na kanwie kultowej Paktofoniki, której działalność oficjalnie zakończyła się w tym samym roku. W skład grupy wchodzą 3 byli członkowie PFK: Rahim (znany także jako Straho – raper i producent muzyczny), Fokus (raper i producent muzyczny) i DJ Bambus (znany również jako Be-De-Jot lub BDJ – oficjalny DJ grupy).

Pokahontaz

Rasmentalism – to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: „Dobra muzyka ładne życie” (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), „Duże Rzeczy” z W.E.N.Ą. oraz „Hotel Trzygwiazdkowy”. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP. W ciągu kilku lat obecności na scenie rapowej, zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi.

rasmentalism_foto

Flirtini – to projekt tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism i Jedynaka (bookera i promotora z wieloletnim doświadczeniem). Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, bijący od 2 lat rekordy popularności. Regularnie goszczą na nim największe talenty muzyki elektronicznej. Do tej byli to m.in.: Hudson Mohawke, Cashmere Cat, Kaytranada, Snakehips, Sango czy Stwo.

DJ Bleq – od wielu lat czołowy Polski Party Rocker !!
style: FUNK / SOUL / NU-DISCO / R’N’B / RAP / MASHUP / GHETTOFUNK / LIQUID / NEOHOUSE / ROCK / ELECTRONIC / TRAP / DRUM’N’BASS

Dj WBK ma 29 lat i ogromną ilość zagranych imprez i koncertów w każdym regionie Polski i kilku krajach Europy. Od 2004 jest DJ’em zespołu MeriDialu, a od 2007 gra koncerty z Fokusem. 

więcej na www.musiccamp.pl

link do wydarzenia >> https://www.facebook.com/events/401475556659642

Zapowiedź Pokahontaz >> https://www.facebook.com/photo.php?v=598561543596502&set=vb.111738228945505
Zapowiedź Rasmentalism >> https://www.youtube.com/watch?v=Qw5iB1hRRPQ