WDOWA „LISTOPAD EP” – PREMIERA 3 GRUDNIA / PREORDER

Po wyprzedzającym czas „Superextra”, dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, WdoWA weszła do studia aby zarejestrować „LISTOPAD EP”.

Tak swoje najnowsze wydawnictwo odpisuje sama autorka: „Listopad” EP to wydawnictwo planowane przeze mnie od lat wielu. Myśli niespokojne wreszczcie udało się okiełznać i przełożyć na sześć utworów. Wersy przesiąknięte listopadowym zwątpieniem ukażą Wam WdoWę, której nie mieliście nigdy okazji poznać.
Deszczowy, melancholijny, a niekiedy gniewny klimat, w który postaram się Was wprowadzić, to tak naprawdę podróż w głąb mojej duszy. Nie spodziewajcie się braggadocio lub punktowania słabości polskiej rap-gry. Na tej EPce nie usłyszycie o kobietach i ich wizji świata. Prawdę mówiąc usłyszycie tylko to, co zostaje we mnie, gdy wymiotę okruchy powierzchownej codzienności. Dla wielu może to być szokujące, wielu w to nie uwierzy, ale ja jestem naprawdę tym wszystkim, co widzieliście i mam w sobie jeszcze więcej, tylko czasem boję się Waszych reakcji.”

 

Tracklista:
1. Intro
2. Listopad
3. Kim Jestem? Feat. DJ Spox
4. Deszczowa Piosenka
5. To co jest walką
6. Pięści
7. Moje Szczęście
8. Outro
słowa: Wdowa, muzyka: Fleczer
mix: Szogun, mastering: Mikołaj „Noon” Bugajak (audio-games.pl)

 

Premiera płyty zaplanowana jest na 03.12.2013, płyty zamówione w trybie preorder wysłane zostaną najpóźniej 02.12., tak by dotrzeć do fanów dokładnie w dniu premiery.

Do płyty CD dołączona jest gratisowo bogata w bonusy wersja albumu w MP3, który ściągnąć można po opłaceniu zamówienia w dniu premiery płyty. Szczegóły dotyczące możliwości pobrania znajdą się w mailu potwierdzającym zamówienie. Promocja ta nie dotyczy zamówień za pobraniem. Płyta jest dostępna w oficjalneym sklepie wytwórni Alkopoligamia w cenie 15zł płyta CD i 7,99zł w formacie mp3.

 

Każdą płytę zamówioną przed premierą w opcji ‚po wpłacie’ (nie dotyczy zamówień za pobraniem) na życzenie zamawiającego Wdowa opatrzy specjalną dedykacją. Treść dedykacji możecie umieścić w polu ‚notatki do zamówienia’ w formularzu zamówienia. Dedykacja nie może zawierać więcej niż 6 słów. Szczegóły autorka wyjaśnia w poniższym filmiku.

 

Materiał video: