Vixen pokonał TAU i Tedego!

„Loco Tranquilo”, ostatni album rapera i producenta Vixena, został uznany Płytą Roku 2014 w plebiscycie Hip-Hop.pl oraz audycji radiowej WuDoo. Vixen pokonał takich raperów, jak Tau i Tede, którzy uplasowali się odpowiednio na drugim i trzecim miejscu

Płyta „Loco Tranquilo” swoją premierę miała 28 czerwca 2014 roku. To jedenasty album w bogatym dorobku Vixena. Wkrótce po premierze krążek zadebiutował na OLiS. W plebiscycie Hip-Hop.pl oraz audycji WuDoo, album Vixena okazał się lepszym m.in. od „Remedium” Tau i „Kurta Roslona” Tedego.

Wśród słuchaczy Vixen coraz częściej określany jest mianem jednego z najbardziej niedocenianych artystów hip-hopowych w Polsce. Pod koniec 2014 roku miała miejsce internetowa premiera filmu dokumentalnego o raperze: http://youtu.be/MDt591ZXaaw

 – Jeżeli chodzi o rap, jestem gotowy tak naprawdę na wszystko – mówił pytany o „Loco Tranquilo” Vixen. – Jesteś ze mną? Spoko i dzięki. Nie jesteś? Też spoko, rób swoje. Ja robię. I oto efekt. Tytuł mojej płyty, to „Loco Tranquila”, czyli cichy szaleniec, bo czasem wydaje mi się, że taki jestem, ale czy na pewno? Pewne wskazówki można odnaleźć na płycie – dodaje.

Materiał na płytę „Loco Tranquila” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja. Mix i mastering to dzieło kojarzonego z Hemp Gru Zbyla. Produkcja: po jednym bicie dali Zbylu, Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest autorstwa Vixena. Skrecze: Dj Bulb.

Link do odsłuchu płyty:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLdDHVlStkOYnSF_5zhSku-je4AmkgSVVq  

Album „Loco tranquilo” promowany jest następującymi klipami i singlami:

Link do klipu zrealizowanego przez Kasią Peretę: http://youtu.be/hViu8av-VVE

„Mam nadzieje, że istnieje Eden”: http://youtu.be/-4qtAISWJVg

„Ahooj”: http://youtu.be/xH7JVouR1j4

„Alladyn”: http://youtu.be/ISQq-m2ubi0

„Szybko nie przestanę”: http://youtu.be/qLt1w4Ta4og

„Ręce” – http://youtu.be/kXhWSI0xLlM

„Ręce” (live) – http://youtu.be/ESjQqKjKeDI

 

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum