Vixen odchodzi z RPS Enterteyment i zapowiada EP-kę!

Vixen zdecydował się uniezależnić swoją aktywność artystyczną. Odchodzi z RPS Enterteyment i zapowiada wydanie własnym sumptem najnowszej EP-ki „Paradox!

– Z uwagi na to, że chciałbym stać się niezależnym artystą postanowiłem po wieloletniej współpracy odejść z RPS Enterteyment – tłumaczy Vixen. – Irytuje mnie twierdzenie, że słuchacze doceniają muzykę, poprzez wytwórnię, w której się ukaże. Jeśli coś jest dobre, ludzie to docenią, muszą, nie ma bata, dlaczego? Bo w to wierzę. Dzięki tej wytwórni w dużej mierze jestem tu gdzie jestem i pomimo kilku propozycji z dużych labeli postanowiłem działać samodzielnie. Myślę, że jest to dobre miejsce na rozpoczęcie nowego rozdziału i stworzenie czegoś swojego. 11 płyt na koncie (4 legalne) bez nabijania sztucznych wyświetleń i kupowania miejsc na Olisie. Kłamstwo to też prawda? Może i tak, ale nie moja. Wielkie dzięki za pomoc i za wszystko co dostałem od RPSu. Jestem po rozmowie z Ryśkiem, od którego dostałem, jak sam powiedział „błogosławieństwo”. Jestem szczęśliwy, że odbyło się to na zasadzie porozumienia. Da się? Da się. A co do Ryśka, to się od niego odjebcie, bo zrobił dla mnie więcej, niż ktokolwiek inny na tej scenie. POWODZENIA pozostaje mi życzyć zarówno wytwórni RPS Enterteyment, jak i sobie, bo zdaje sobie sprawę, że trudna droga przede mną… Mam natomiast wiarę i przekonanie, że będzie dobrze – dodaje.

Na 6.12. Vixen zapowiada wydanie swojej najnowszej EP-ki zatytułowanej „Paradox”. wydawnictwo będzie można kupić na specjalnej stronie stworzonej do tego celu oraz na koncertach.

YouTube Preview Image

Niedawno miała miejsce internetowa premiera filmu dokumentalnego o Vixenie:

YouTube Preview Image

Przypomnijmy, że 28 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Płyta, która wkrótce po premierze zadebiutowała na OLiS nosi tytuł „Loco Tranquilo”.

Album „Loco Tranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą.  „Loco Tranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „Loco Tranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735