TZWM: ostatnie szlify albumu

Kultowy skład warszawskiej ulicy kończy prace nad swoim najnowszym, długo wyczekiwanym krążkiem „Archiwum”.Na dwupłytowym albumie, który ukaże się po 11 latach wydawniczej nieobecności TZWM, pojawią się gościnnie m.in. Kafar z Dixon 37 i Wigor (Mor – Wa).– Finalizujemy pracę nad materiałem, który obecnie jest na etapie mixu i masteringu.A już w połowie lipca na ekranach pierwszy klip promujący album – zapowiada Siuwax.

tzwm

Album pod znaczącym tytułem „Archiwum” powstawał przez 8 lat. Jak zapowiadają członkowie składu, Siuwax i Jano, płyta jest ukazaniem muzycznej ewolucji TZWM. Na krążku, który zawiera aż 27 tracków, swoje zwrotki dograli tacy goście jak: Kafar (Dixon 37) , Wigor( Mor-Wa), Profus (PPZ) , HI Jack Hood , Pato Pooh, STOR. Szerokie grono producenckie reprezentować będą:,WDK, WITS , Zbyniek ,DNA , Fspólny , Wigor-Trojak , Klimson, Kapsel , Jarus, Domino, Młody GRO, Profus i Przemas.
„Archiwum” ukaże się we wrześniu nakładem Pro Rec. Album przed premierą promować będą 3 klipy. Pierwszy na ekranach już w lipcu.
TZWM (Treść z Wielkiego Miasta) Grupa pochodząca z rejonu Warszawa – Ursynów – Natolin. Pierwsze utwory wypuścili pod
koniec lat 90. Skład ma na swoim koncie trzy podziemne produkcje: „Hawira Recordz” (2000), „Promień słońca” (2001), „Los Beton Blokos (Szczery Przekaz Płynie)” (2002) oraz legalny album „Powoli do przodu” (2003). Do tej pory TZWM współpracowali z takimi artystami jak Wigorem z Mor WA , KAFAR – Dixon 37, Profus PPZ/Randewu, Miodu – Jamal , Radar –WSP , Waco , Szmer NUM. Na pierwszym klipie TZWM , w refrenachpojawił się WDZ z Hemp Gru

Do sprawdzenia:
TZWM ft. Wigor, Miodu – Co się dzieje wokół

YouTube Preview Image

TZWM ft. Wilku Hemp Gru – Bez zapytań znaków

YouTube Preview Image

TZWM na FB
https://www.facebook.com/pages/TZWM/486311851403941?fref=ts
Pro Rec na FB
https://www.facebook.com/prorecSA?fref=ts