Te-Tris – Hymn POLISH HIP-HOP FESTIVAL / Płock 2014

Prezentujemy oficjalny hymn Polish Hip-Hop Festival Płock 2014, którego wykonaniem zajął się raper Te-Tris. Za warstwę muzyczną tegorocznego hymnu Polish Hip-Hop Festival odpowiedzialny jest producent Młody G.R.O. , skrecze wykonał Dj Flip, a mixem oraz masteringiem zajął się Nerwus.

YouTube Preview Image

Te-Tris obecny jest na scenie muzycznej od ponad dekady. To legendarny freestylowiec i nieprzeciętny raper, którego głównym motorem napędowym jest muzyka, a z dzielenia się swoją pasją słynie w kraju i poza jego granicami.

Jego krążki wydane w podziemiu – „Stick 2 my namez right”, „Shovany mixtape” oraz fizyczne wydanie epki „Naturalnie” to pozycje wręcz kultowe w środowisku kolekcjonerów płyt CD.

Oficjalnie uważany jest za legendę polskiego freestylu, a przez wielu za najlepszego wolnostylowca w historii polskiego hip-hopu.

16

Podczas I edycji Polish Hip-Hop Festival w 2013 roku zagrał materiał z płyty „Lot 2011”, za co otrzymał wyróżnienie za najlepszy koncert podczas festiwalu. To wyróżnienie zaowocowało tym, że został zaproszony również na drugą edycję festiwalu, na której zagra materiał z płyty „Teraz” wydanej w 2013 roku razem z Pogzem.

Te-Tris nagrywał/ współpracował z m.in.: O.S.T.R., Łona, Onar, Pyskaty, W.E.N.A., Peerzet, Rasmentalism, Medium, Bisz (B.O.K.), Bobair, Kixnare, Patr00, Dj Creon, Sir Michu, Grzech Piotrowski, Voskovy, Qciek, Dj Zero, Marek Dulewicz oraz wieloma innymi artystami, muzykami, raperami i producentami.

POSTER_B1_2014