Targówek Handloowa Zaprasza na Targi marek Hip-Hopowych

TARGÓWEK HANDLOOWA (Targi marek HipHopowych)

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze targi Marek Hip Hopowych, które odbędą się na Warszawskim Targówku!
Całodniowe wydarzenie odbędzie się 08.06 na SKWERZE WIECHA w centralnym miejscu tamtejszych blokowisk.

Plan wydarzenia :

– 10:00 – 12:00 : Czas na rozstawienie się wystawców.
– 12:00 start wydarzenia. DJ Lazy One odpala muzykę. Na placu przed teatrem rampa rusza bboys jam. Na bocznej alejce rusza jam Graffiti.
– 12:00 – 20:00 : Czas Handlu na targowisku.
– 20:00 – 21:30 : Koncert (Szczegóły wkrótce)

Za muzykę przez cały dzień odpowiedzialna będzie DJ Lazy One.

Pierwszym wystawcą na Targówek Handloowa jest Fundacja Twoja Pasja (http://fundacjatwojapasja.pl/) których głównym celem jest pomoc w powrocie do zdrowia Bartkowi „Cetowemu” Turzyńskiemu oraz poprzez taniec wsparcie dla dzieci w domach dzieciak. – Oni też rozkręcać będą przez cały dzień Bboys/Bgirl jam na placu przed teatrem rampa

Na bocznej alejce parku Wiecha stanie blisko 50metrowa ścianka z przeznaczeniem pod Jam graffiti na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił.

Na terenie Parku plenerowy ogródek gastronomiczny otworzy też restauracja „U PIłkarzy” GKP Targówek. Zapraszamy na pyszne jedzenie
(http://www.gkptargowek.pl/klubokawiarnia)

————————–——————-

Głównym założeniem TARGÓWEK HANDLOOWA jest zaprezentowanie czołowych marek skupionych wokół kultury Hip Hop. Chcemy tego dnia umożliwić spotkanie się kupujących ze sprzedającymi w fajnym miejscu w Hip Hopowej a zarazem mocno niedzielnej, atmosferze z dala od ciasnych skateshopów, galerii handlowych i zakupów online.

Dostrzegliśmy rosnące zainteresowanie tą formą zakupów, dlatego też wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom. Tego dnia Handel będzie na pierwszym miejscu, tłem do niego będzie jednak wszystko co wazne w Hip-Hopie czyli muzyka, koncerty, breakdance, grafitti i wiele innych atrakcji!

Jeśli chcecie kupić produkty związane z kulturą Hip Hop od ubrań przez płyty do markerów czy wykupić nagranie w profesjonalnym studiu, a wszystko w promocyjnych cenach to nie może zabraknąć was na TARGÓWEK HANDLOOWA!

Dla wystawców TARGÓWEK HANDLOOWA, to okazja, żeby dotrzeć do nowych klientów, spotkać się z fanami a wszystko to w tak przyjemnej atmosferze sprzyjającej zakupom.

Zapraszamy!
Seen On Stage // HH Bazar // Dzielnica Targówek

Więcej szczegółów już wkrótce!

(Chętnych wystawców prosimy o kontakt na adres : handloowa@poczta.fm)