Start konkursu „Nagraj SZTOS wygraj wsparcie (vol. 2)” pod patronatem RAPPORTAL

 sdhdf

„Mamy dla Was bardzo ciekawy konkurs organizowany przez markę Sztos Ubrania i Hip-Hop festiwal w Prusicach, aby wziąć w nim udział wystarczy, nagrać szesnastkę pod nasz bit stworzony przez Babka.

Ten utwór należy następnie wrzucić na kanał na youtube.com wraz z naszą grafiką i podzielić się tym linkiem z nami. Do wygrania bardzo cenne nagrody m.in. wystąpienie na Hip-Hop festiwalu w Prusicach w roku 2014!”

Jak wziąć udział? Jeśli jesteś MC i chciałbyś pomóc w rozwoju swojej kariery to jesteś w dobrym miejscu. Wzięcie udziału w „N.S.W.W. vol. 2” pozwoli Ci zagrać na ogromnym hip-hopowym festiwalu, nagrać profesjonalny klip, do tego otrzymasz kilka ciekawych giftów od organizatorów, a także sponsorów konkursu.

Potrzebne materiały, takie jak bit, grafika, która powinna się znaleźć na YouTube.com wraz z utworem, a także kilka informacji dotyczących konkursu znajdziesz tutaj: [KLIK].

Nagraną przez Ciebie 16stkę powinieneś wrzucić na YouTube.com wraz z naszą grafiką i podzielić się tym linkiem z nami przy pomocy naszego formularza, który można znaleźć pod tym linkiem: [KLIK].

Wasza szesnastka na YouTube.com, aby została przyjęta do konkursu, musi być opisana w następujący sposób.
Tytuł:
Twoja ksywka – nazwa utworu (Nagraj SZTOS wygraj wsparcie vol. 2)
Opis:
Zwrotka na konkurs Nagraj SZTOS wygraj wsparcie (vol. 2)

Organizatorzy:
Sztos Ubrania (http://sztosubrania.pl/)
Hip-Hop festiwal Prusice (https://www.facebook.com/hiphopprusice)

Wszystkie tracki, które zostaną do nas przysłane, zostaną przez nas wypromowane. Warto podkreślić, że nie narzucamy wam żadnego tematu na 16stkę.

Źródło: http://sztosubrania.pl/konkurs/