Stara Szkoła 3

Siema ekipa. Dawno się do was nie odzywaliśmy. W ramach przeprosin szykujemy dla was naprawdę coś GRUBEGO. Nie będzie już ekip z zachodniego/ wschodniego wybrzeża. W głośnikach zagoszczą dla was dobrze wam znani producenci, których zaprosiliśmy na event. Pojawią się również chłopaki od majka, nie tylko z Wrześni. Z dnia na dzień będziemy was informować o nowinkach związanych z wydarzeniem.

Załoga:
REMISZ
Julas
KungFuu Music
Lenzy.
Monumatik Beats – Chudy .pady
Monumatik
O.S.A
J.U.L.A
Szu
Bboy Uysy

Świeci: Young Water
Movie: Czupryn
Oko: Extra Września

Bio:

Julas
Nie trzeba go chyba przedstawiać, jednak… Producent i sound desinger, mieszka w Polsce w Poznaniu gdzie edycją i tworzeniem muzyki zajmuje się już wiele lat… Jest autorem wielu znanych utworów oraz niezliczonej ilości projektów muzycznych. Jego muzyka charakteryzuje się matematyczną dbałością o szczegóły oraz prostotą przez co ma swój unikalny styl i klimat. Julas, odpowiada za produkcję całego albumu Palucha „Syntetyczna Mafia” oraz wiele innych. Sprawdźcie sami.

Kungfuu
Marcin Wojciechowski „KungFuu” – młody stażem producent, którego przygoda z muzyką, rozpoczęła się w ’99 roku kiedy to pierwsze adaptery i kilka dobrze wyselekcjonowanych płyt sprawiły, że jego sety można było usłyszeć w klubach w Poznaniu, Wrześni, a szczególnie w Gnieźnie gdzie wspólnie z Jamolem, zacięcie tworzyli cykl elektronicznych imprez na Skarpie, cieszących się ogromną popularnością w tamtych czasach. Miksowanie jednak to nie wszystko… Ciągłe poszukiwania i pasja sprawiły, że opuścił kraj, zwiedzając Bliski Wschód. Po prawie roku spędzonym w Egipcie rozpoczął fascynację tworzeniem muzyki oraz jej produkcją. W roku 2011 jego pierwszy track, Balsam, pojawił się na legalnej płycie Kubiszewa,wydany przez poznański Unhuman, zdecydowanie nawiązuje do rocznej przerwy i podróży. To był pierwszy krok do tego by uwierzyć, że warto gonić marzenia. Rok 2012 owocuje w kolejne nagrania i wydawnictwa, min. Lounge Beach Records, oraz RPS Enterteyment, gdzie nagrywa wspólnie z Kroolikiem Underwoodem i Mrokasem kawałek Medytacja, na album Gentleman Flow. We Wrześni gdzie mieszka i spędza większość czasu, nagrywa wspólnie z wrzesińskimi muzykami swoje nietypowe melodie, oddając się bez reszty temu co porwało jego serce.
Tworzy i gra w klimatach nu jazz, nu disco i downtempo, jest duchowym podróżnikiem szukającym swojego miejsca we współczesnym świecie. Reszta to muzyka…


http://www.youtube.com/user/kungfuumaster1/videos

Lenzy.
Patryk jest młodym producentem z Wrześni, jednak mimo swojego wieku wyprodukował już kilka perełek:

Miuosh „Pan z Katowic” [2014]
– Pan z Katowic
– Drive Tru

Deys „Audiogramy” Mixtape [2014]
– Daruj sobie
– Kodeina
– Nas sie naucz

Solar/Białas „Stage Diving” [2013]
-Spacer po linie

Bisz „Wilk Chodnikowy” [2012]
-Niech czas stanie

Swag Jak Skurwysyn Mixtape [2012]
– Bisz: Painstream

START 21:00 – ??:?? KONIEC
DO 22:00 WSTĘP WOLNY.
OD 22:00 WSTĘP 5ZŁ.

Do zobaczenia.

2014.04.25 NS D2