Słoń „BDF” @ Bydgoszcz

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Estrada z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „Brain Dead Familia”, który odbędzie się 14.listopada 2015.
Słonia wspierali będą Mikser oraz DJ Soina
Support:
ONP Squad
Norbi

Bilety: 25/30/35 zł

rezerwacja: info@bashesh.com

Przedsprzedaż:
– Cartridge World, Dworcowa 66, godz: 10-18
– Cafe Ole, Fordońska 40, I piętro Galerii Arkada godz: 7-19
– Patshop, Zbożowy Rynek 7, godz: 10-18
– klub Estrada, w dniach i godzinach otwarcia
Akceptowana jest tylko i wyłącznie gotówka, prosimy też o zabieranie odliczonej kwoty,

Miejsce: Klub Estrada !

Start: 20:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/973453132697843/
Płyta BDF to kontynuacja dotychczasowych poczynań Słonia na polskiej scenie Rap. Na albumie usłyszymy dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów. Krążek składa się z 14 premierowych Tracków autorstwa 9 producentów, a obok Słonia pojawi się 7 gości.

Gościnnie na płycie usłyszmy: Groove (Drown My Day), Blaze Ya Dead Homie, Dejan, Penx, HZD/Hazzidy, Guzior oraz Oxon. Bity wyprodukowali: Dj Creon, Chris Carson, The Returners, Whithe House, Tmk Beatz, Mikser, Dyniak, Matheo, SSZ. Za skrecze odpowiadają Dj Soina oraz Dj Ace. Efekt końcowy bardzo ładnie gładzi musk – krótko w swoim stylu, podsumowuje płytę Słoń.

Fani Horrorcore mogą zacierać ręce!

Płyta „BDF” to kontynuacja dotychczasowych poczynań Słonia na polskiej scenie Rap. Na nadchodzącym albumie usłyszymy dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów.

Bilety 25/30/ 35 zł
przedsprzedaż ruszy w kolejnym tygodniu, w tej chwili można rezerwować pulę za 35 zł z odbiorem i płatnością na bramce w dniu koncertu info@bashesh.com

Support:
ONP SQUAD

2015.11.14 Slon Bydgoszcz