Skorup kręci z Lilu!

SONY DSC

Od 31.10. w internetowym sklepie MaxFlo dostępny jest pre-order najnowszej płyty Skorupa. Oficjalna premiera PIĘKNEJ POGODY – bo taki tytuł nosi album – przewidziana jest na piątek, 8.11. Tego dnia o godz. 12 w sieci pojawi się również trzeci z rzędu klip promujący krążek. W obiektywie kamery znalazła się m.in… Lilu wraz z Jareckim!

Właśnie zakończyły się zdjęcia do najnowszego teledysku Skorupa. Obrazek towarzyszyć będzie utworowi z gościnnym udziałem Lilu i Jareckiego. Czego możemy spodziewać się po tej produkcji? – Pojawi się trochę krwi, piękny samochód i erotyczne smaczki, które przewijają się często w mojej twórczości – zdradza Skorup. Podkreśla też stronę muzyczną singla: – Autorem beatu jest Zetena. Jego kunszt mieliście okazję poznać m.in. przy okazji konkursu „Łap bit, daj hit!” organizowanego przez MaxFlo. Skrecze zrobił natomiast DJ Hopbeat.

Realizacją wideo zajęła się grupa Przedmarańcza, odpowiedzialna za wiele poprzednich produkcji MaxFloRec, m.in. klip do utworu „Nie trzeba” Bob One’a. Efekty jej pracy zobaczymy już w najbliższy piątek, 8.11., w samo południe na CGM.pl i kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube. PIĘKNĄ POGODĘ z dostawą pod swój dach dokładmie w dniu premiery zamówić można pod adresem www.sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Skorup-Piekna-pogoda-PREORDER/344)

Przygotował: Kajetan Balcer – MaxFloRec
Autor zdjęcia: Karolina Błażejczyk