Saful/Kafar (Dixon37) – „Co skurwysyny robicie z tym krajem?!”

Nowy kawałek Safula i Kafara oparty jest na tematyce patriotycznej. Za skrecze odpowiada DJ Gondek, natomiast producentem jest Szczur JWP.

YouTube Preview Image

Żeby było jasne, nie jestem za żadną opcją polityczną. Wszystko to arcykurwy i złodzieje oszukujący polskie społeczeństwo. To nie oni decydują o Polsce, tylko wpływowe koncerny i kraje w których strefie wpływów jesteśmy – mówi Saful. – Czas zacząć decydować o naszym losie w inny sposób niż na pseudowyborach.

– „Co SKURWYSYNY robicie z tym krajem?!” jest wyrazem wkurwienia i rozżalenia poczynaniami złodziei z Wiejskiej – dodaje Kafar. – Ludzie mają dosyć ich matactw i ograbiania kraju. Codzienne afery są tylko przykrywką dla grubszych przekrętów, o których nie słyszymy, co nie znaczy, że ich nie ma. Skurwysyny nie szanują ludzi, więc nie zasługują na jakikolwiek szacunek z naszej strony! Reagujcie (!!!), bo „któregoś dnia obudzicie się w świecie bez Polski, a wtedy koszt Jej odzyskania będzie potworny albo wcale nie będzie to możliwe…” ( cyt. Gen. Janusz Brochwicz – Lewiński).

FDHK86F