Ruszył preorder nowej płyty Vixena!

28 czerwca na rynku ukaże się jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Właśnie został uruchomiony preorder jego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego „Loco Tranquilo”

 

LOCO_TRANQUILO_OKLADKA2

 – „Loco Tranquilo” zapowiada się naprawdę przełomowym album w bogatej dyskografii Vixena – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mamy ten krążek w naszej wytwórni i polecam sprawdzić go jak najszybciej! – zachęca raper.

Link do preorderu:http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735


Vixen opublikował już dwa klipy promujące jego nadchodzący album „Loco Tranquilo”. Raper eksperymentuje w nich z animacją:

Vixen – „Ręce”
YouTube Preview Image

Vixen – „Loco Tranquilo”
YouTube Preview Image

Najnowszy album Vixena zatytułowany „Loco Tranquilo” pojawi się na rynku 28 czerwca nakładem RPS Enterteyment. Premierę poprzedzi specjalny mini film dokumentalny prezentujący sylwetkę i dorobek niedocenianego na polskim rynku rapera.  – Wierzę, że skrosowane działania RPS Enterteyment oraz mojej nowej agencji menedżerskiej Good Crew zbliżą mnie do mojego celu. – mówi Vixen. – Materiał na płytę „Loco Tranquilo” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest mojego autorstwa. Za skrecze odpowiedzialny jest DJ. Bulb. Do dnia premiery powinienem wyemitować przynajmniej 3 pełnowymiarowe klipy,  za dwa z nich odpowiedzialna jest jedna z najbardziej docenianych przeze mnie ekip filmowych, czyli 9liter Filmy. Przy trzecim klipie współpracowałem z Grzegorzem Telengą, ten klip pojawi się szybciej niż się spodziewacie.. – dodaje muzyk.

Więcej na:  

www.facebook.com/vix.rozpalictlum  

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com