Ruszył preorder Łysonżiego!

Wystartował preorder drugiej płyty Łysonżiego Dżonsona pt.”Browka Szpinak”. Premiera albumu zaplanowana jest na 31 października.

Preorder albumu na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/457-plyta-lysonzi-dzonson-browka-szpinak-preorder-gratis.html

„Browka Szpinak” to drugi projekt firmowany przez Łysonziego Dżonsona. Debiutanckie wydawnictwo reprezentanta warszawskiego Ursynowa pt. „Dżonson” ukazało się we wrześniu 2009 i do dziś uważane  jest za klasykę gatunku. Nad nowym albumem Łysonżi pracował przez półtpora roku w stołecznym Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika i Marcina „Kuza” Kuśmierczyka, którzy zajeli się realizacją i miksem materiału. Warstwa muzyczna projektu to zasługa czołowych producentów z Polski i nie tylko;  mistrzowskie bity wysmażyli Kazzushi, Salvare, Wizzo, O.S.T.R., Szczur, Szogun, Kaszpir, Lanek oraz Spinache. Za gramofony odpowiadają DJ Gondek, DJ Grubaz, DJ Flip oraz DJ Anusz. Na mikrofonach będzie można usłyszeć ponad 20 wyjątkowych gości reprezentujących ekstraklasę polskiej sceny rap.  Na razie ukazał się singiel „Ziemia obiecana”, w którym gościnnie udzielają się Wdowa i Masia, reszta ksywe raperów i wokalistów na razie pozostaje tajemnicą.  Szata graficzna projektu to dzieło Konrada Smolarskiego. Płyta powinna trafić na półki sklepowe 31 października nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Projekt powstaje przy współpracy z marką odzieżową Windy Haze, dystrybucją krążka zajmie się Step Records.

browka_szpinak