Roman Bosski „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18” – pełny odsłuch albumu

Pełny odsłuch pierwszego solo krakowskiego artysty jest już dostępny w Internecie.  Nie klękam przed nikim, jako świadomy artysta tworzę pewnie i konsekwentnie swoją rap estetykę. Kiedyś byłem lustrem rzeczywistości, dziś jestem kreatorem i inspiratorem, a nie tylko odbiciem – na dzień przed premierą swojego albumu mówi Roman Bosski.

Bosski_premiera_plyty


Link do odsłuchu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLo02N4tPR9wzAju5DaIl3xaETWSxpv6eH

Raper podkreśla, że siłą jego najnowszego projektu są featy, wspaniałe wokale oraz bity, jakie dostał od jednych z najlepszych producentów w Polsce. Na krążku będzie można usłyszeć takich artystów jak  Dixon37, Miejski Sort, Młody Bosski, Tadek, Kaen, Peja, Pih oraz Sokół & Marysia Starosta. Partie wokalne dograli: Sonia Lachowolska, Kasia Godzisz oraz Łukasz Batug. Za muzykę odpowiedzialni są: Paff, Pudelsi,Webster, Sokos, Fuso, Dj ZEL, Fabster, Piero, Zich, Dj Krime.

 – To materiał prowokujący do refleksji, inspirujący i motywujący, z drugim ironicznym dnem. Na płycie znajdziecie dużo kawałków w firmowym stylu, ale także  bardziej nastrojowe utwory z wokalami żeńskimi. Również kilka tracków poświęconych relacjom damsko męskim, trapowe bangery i nawet old school. Mam także kilka eksperymentów jak np. kawałek „Pewny siebie” – zapowiada Bosski.

 „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18″ zostanie wydana nakładem Proper Records. Ogólnopolska premiera już jutro, 12 kwietnia. W wersji standard album zawiera 16 tracków. Płyta dostępna jest także w wersji deluxe, z dwoma dodatkowymi utworami oraz w zestawie z t-shirtem

cover