Reedycja debiutu Trzeciego Wymiaru!

6 marca na rynku pojawi się oczekiwana reedycja pierwszej płyty formacji Trzeci Wymiar! Kultowy album „Cztery Pory Rapu zostanie wydany ze zmienionym designem i nową kolorystyką

„Cztery Pory Rapu” to pierwszy studyjny album Trzeciego Wymiaru. Premiera płyty podzielonej na cztery klimaty w zależności od pór roku miała miejsce w listopadzie 2003 roku. Album odnisół duży sukces – ciekawe tematy ubrane w oryginalny flow topiły się w nowatorskich wówczas bitach Dj Sph. Na płycie gościnnie pojawili się Largo, Peja, Waldemar Kasta, Teka, Optyk, Maryo i Smoli. Pierwszym singlem, który promował krążek był „15 Mc’s”, a kolejno potem „Skamieniali”, „Dostosowany”, „Dla mnie masz stajla”, „Zapomnij o tym” i „Bez rapu byłbym nikim!” – ostatni singiel z gościnnym udziałem Waldemara Kasta przypieczętował nierozerwalność paktu Kasta Skład – Trzeci Wymiar – 3WKASTA.

Debiutancka płyta w ciągu dekady sprzedała się w nakładzie 35 tysięcy egzemplarzy a Trzeci Wymiar zagrał już ponad 800  koncertów. Skład z Wałbrzycha promował swoją muzykę także poza granicami kraju: koncerty w Niemczech, Szwecji i W Stanach Zjednoczonych były kolejnym wyzwaniem dla 3W.

Trzeci_Wymiar_4PR

6 marca „Cztery Pory Rapu” wracają na rynek ze zmienionym designem i nową kolorystyką. Całkowitej zmianie uległ front okładki – został zastąpiony unikatowym i bardzo pomysłowym zdjęciem, które samo w sobie tłumaczy znaczenie słowa „Trzeci Wymiar”. Reedycja płyty zostanie wydana nakładem Labirynt Records i dystrybuowana przez Fonografiką.

 

Więcej:

www.trzeciwymiar.eu

www.facebook.com/trzeci.wymiar

www.labiryntshop.pl

www.fonografika.pl