„Przylądek Strachu” – najnowszy klip Małpy N.A.S!

Członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza, Małpa N.A.S. udostępnił najnowszy klip promujący album „Przylądek Strachu”. Tytułowy teledysk jest już trzecim promującym wydawnictwo rapera

„Przylądek Strachu” do drugi po wydanym w 2012 roku krążku „Polskie ZOO” solowy album Małpy N.A.S. – Długo pracowałem nad tym albumem – mówi Małpa N.A.S. – Efekt końcowy jest dla mnie piorunujący. Dziękuję wszystkim gościom, którzy pojawiają się na „Przylądku Strachu” oraz dobrym ludziom, bez których nie zrobiłbym tej płyty. Teraz cały album można sprawdzić za free, polecam! – zachęca raper.

– Klip do utworu „Przylądek Strachu” jest dla mnie szczególnie ważny – dodaje Małpa N.A.S. – Sam utwór jest jednym z najmocniejszych na płycie i w pełni oddaje charakter całego albumu. Mam nadzieję, że spodoba się także słuchaczom – dodaje.

YouTube Preview Image

Wydawnictwo promowane jest także klipami do utworów „Tylko te chwile”, „Ja wiem i Ty wiesz” oraz singlem „Łowcy Jeleni”.

 

YouTube Preview Image

 

YouTube Preview Image

 

YouTube Preview Image

 

Całość materiału powstała w studio Druga Strefa. Album dystrybuuje Fonografika. Wśród gości na płycie znaleźli się: Bosski Roman, Ry23, Yankee Doo Doo, Dolun, Kaczmi, Fazi, Mata, Rafi i Bartłomiej Stuczyński-Zgoła. Za produkcję odpowiada Js familia.

YouTube Preview Image

Małpa N.A.S. to pochodzący z Poznania raper, członek legendarnej grupy Nagły Atak Spawacza. Związany z kultura hip–hopową od wczesnych lat 90 – tych. Brał udział w wielu projektach m. in. N.A.S. „Dancing u Zenka” czy TBS „ The best of Patologia”.

Więcej: www.facebook.com/MalpaNAS