Proceente „Moklok Mixtape” – preorder, okładka, tracklista

Jeszcze przed świętami ukaże się płyta "Moklok Mixtape", będąca spektakularnym ukoronowaniem ostatnich 10 lat twórczości rapera. Mixtape wydany w limitowanym nakładzie 200 sztuk można zamawiać na www.alohasklep.pl.

Proceente, hip-hopowy aktywista i właściciel wytwórni Aloha Entertainment, powraca z kolejnym solowym projektem. Jeszcze przed świętami ukaże się płyta „Moklok Mixtape”, będąca spektakularnym ukoronowaniem ostatnich 10 lat twórczości rapera. Mixtape wydany w limitowanym nakładzie 200 sztuk można zamawiać na www.alohasklep.pl.

Dziś prezentujemy okładkę autorstwa Lisa Kuli oraz tracklistę mixtejpu.

procent2

Płyta Proceente „Moklok Mixtape” to zbiór najlepszych tekstów warszawskiego emce, nagranych na nowo pod szlagierowe instrumentale. Na mixtape’ie pojawiają się zwrotki z albumów „Szybki Szmal Mixtape”, „Jedyneczka”, „Materiał Producencki”, „Zupynalefkispliwy” i „Aloha-Grill” oraz jeden premierowy kawałek pt. „Cytryny & Spirytus„. W muzycznej podróży przez alohową dyskografię raperowi towarzyszy DJ Grubaz, który dokonał wstępnej selekcji bitów i odpowiada za oprawę gramofonową płyty. Realizacją wokali oraz miksem zajął się Dzieciak, całość zmasterował Marek Oldak, autorem warstwy ilustracyjnej jest Lis Kula. Podsumowując, „Moklok Mixtape” to spójny i pierwszorzędnie bujający materiał, który udowadnia że na przestrzeni lat rap Proceente nie stracił nic ze swojej aktualności.

Tracklista:
01. Strzelba
02. Wypierdalam stąd
03. Epikurejski Splendor
04. Praga
05. 1981
06. Dym przedostaje się do płuc
07. Aloha-Grill
08. Rap & Blues
09. Lepsza połowa
10. Alkohole 24H
11. Ładunek emocjonalny
12. Cytryny & Spirytus
13. Ostatniej Szansy Mecz
14. Oświecenie
15. Scena