Premiera dokumentu o Vixenie i koncert 2 października!

2 października w Warszawie odbędzie się specjalny koncert Vixena, na którym zostanie zaprezentowany po raz pierwszy poświęcony jego osobie film dokumentalny. Muzyk przeznaczył na wydarzenie limitowaną pulę biletów!

Premiera filmu oraz koncert odbędą się 2 października – a nie, jak planowano pierwotnie 26 września –  w klubie Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Warszawie. Premiera dokumentu zatytułowanego „Vixen” rozpocznie się o godzinie 21:00, tuż po niej o 22:00 rozpocznie się koncert Vixena. Dokument „Vixen” opowiada o Darku `Vixenie` Szlagorze, jednym z najaktywniejszych raperów i producentów w polskiej branży. Artysta ma na koncie aż jedenaście albumów studyjnych i mnóstwo featów, w których zawsze świetnie sprawdzał się zarówno jako raper, jak i producent.

Film zrealizowany przez Grzegorza Telengę ma być podsumowaniem drogi artysty oraz próbą odpowiedzi na szereg pytań związanych z polskim rynkiem muzycznym i sceną hip-hopową.

Bilety na to wydarzenie dostępne są wyłącznie drogą mailową, chętni powinni pisać na mail: vixen.koncerty@gmail.com

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: 787 181 385

Przypomnijmy, że 28 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Płyta, która wkrótce po premierze zadebiutowała na OLiS nosi tytuł „Loco Tranquilo”.

Album „Loco Tranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „Loco Tranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Sam Vixen nie kryje zadowolenia. – Na liście celów, które wypisałem z początkiem 2014 roku, jeden z punktów brzmiał: Wbić na OLiS – komentuje.

Przypomnijmy, że „Loco Tranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

 

Więcej:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „Loco Tranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735