Pokahontaz: Bezczel i Wuzet na Reversalu!

Wiadomo już, że na nadchodzącym krążku Pokahontaz pojawią się Buka, BU
i Kleszcz. Ostatnimi ujawnionymi gośćmi, tym razem nie związanymi
z wytwórnią MaxFlo, są Bezczel i Wuzet.

 

– Na ten album zaprosiliśmy również artystów spoza naszych kręgów, którzy urzekli nas swoim nawijaniem i naszym zdaniem należą do czołówki rodzimej sceny – tak obecność Bezczela i Wuzeta na REVERSALu komentuje Rahim. – Wybór gości był bardzo spontaniczny: zaczęliśmy od oldschoolu, więc wzięliśmy jako gościa Bu, zaprosiliśmy Bezczela i Wuzeta biorąc pod uwagę naszą zajawkę – dodaje Fokus. Panowie po raz pierwszy w karierze spotkają się na jednym krążku. Wszystkim, którzy z niecierpliwością czekają na ten album zdradzamy, że preorder pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Sebastian_Rahim_Salbert_Wojciech_Fokus_Alszer_fot._fotol

 

To nie koniec dobrych wiadomości. Dzisiaj rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego klipu, zwiastującego REVERSAL. “Zycie jest piękne” będzie trzecim obrazkiem zapowiadającym ten krążek.

– Teledysk powstaje do kawałka o zupełnie odmiennym klimacie niż dwa pierwsze – mówi Rahim. – Chcemy pokazać, że nasz najnowszy album jest ciekawy i bardzo zróżnicowany – dodaje. Czy cieszyć się będzie takim samym powodzeniem jak “Habitat” i “W Ruch” dowiemy się niebawem. A już wkrótce pojawi się pełna fotorelacja z planu klipu na www.fb.com/maxflorec.

Natomiast już jutro zespół zaprasza na koncert w Zabrzu, w ramach imprezy Muzyczne Lato. Wejście na koncert jest darmowe, a po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://www.facebook.com/events/552509588194608/