„Podziemny Krąg” – najnowszy klip Bosskiego!

27 lutego odbędzie się premiera najnowszej solowej płyty Bosskiego Romana zatytułowanej „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Raper prezentuje pierwszy klip promujący album, który powstał do utworu „Podziemny Krąg”

Nowy solowy album Bosskiego wydany będzie pod nazwą Bosski Firma przez Fonografikę. – Nowy krążek nawiązuje do klasycznego ulicznego klimatu znanego z wydawnictw zespołu Firma a duża cześć utworów z płyty jest pisana pod kątem kolejnego albumu Firmy – mówi Bosski. – Jednak, z uwagi na wielość projektów i problemy z synchronizacją zespołu, postanowiłem nie czekać dłużej i wydać kawałki, na jakie ludzie czekają już teraz.

„Podziemny Krąg” jest pierwszym klipem promującym wydawnictwo:

„Podziemny Krąg”https://www.youtube.com/watch?v=DR2utf6J1q8&feature=youtu.be

„Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” to album utrzymany w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do rewelacyjnie przyjętej „Drużyny Mistrzów”. Bosski jeszcze bardziej rozwija na krążku techniczne flow i eksperymentuje.  – Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. –  Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu. Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metrosexualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

Uroczysta premiera płyty „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” odbędzie się podczas festiwalu Tajne Komplety w Krakowie 28.02.2015. Album na rynku pojawi się dzień wcześniej nakładem Fonografiki.

 

Więcej:

www.fonografika.pl

www.facebook.com/bosskiroman

www.youtube.com/bosskiskromny

www.instagram.com/romanbosski

www.druzynamistrzow.com

Kontakt/booking:  boski@firmakrk.pl