Pierwsze Ogólnopolskie Urodziny Marki S w Łagowie Lubuskim!

Marka S oraz ekipa Videoroyal ma zaszczyt przedstawić videozapowiedź Pierwszych Ogólnopolskich Urodzin Marki S.
Impreza odbędzie się 2 maja w Łagowie Lubuskim, w pubie/restauracji „Pod Basztą” o godzinie 19stej. Od 20stej rozpoczną się koncerty, które planowo trwać będą do godziny 24ej, podczas koncertów na scenie pojawią się artyści związani z MARKĄ S z różnych zakątków Polski, a są nimi SzymS SzymSiwo (ex Fatum Crew, WROCŁAW), Taxita (ZIELONA GÓRA), Goryl&Poemat Bractwo (DARŁOWO), WojteK (WROCŁAW), Niedźwiedź (ŁAGÓW LUBUSKI), Charlie Czarodziej (WROCŁAW/LUBIN). Po koncertach afterpaty do białego rana poprowadzi dj Kuart (WROCŁAW/LUBIN).

YouTube Preview Image


MARKA S to organizacja promująca niezależnych artystów, zajmujących się ambitną muzyką o niebanalnych treściach, póki co członkowie marki to przedstawiciele głównie hip-hopowego nurtu, nie jesteśmy jednak zainteresowani tylko tym obszarem muzyki, chcemy zrzeszać wiele innych ciekawych form muzycznej twórczości, MARKA S powstała we Wrocławiu, współpracujemy jednak z ludźmi rozproszonymi po różnych zakątkach Polski. Z założenia jesteśmy „niezależni” w pełni znaczenia tego słowa, stoimy w opozycji do układów, jakimi rządzi się współczesna, szeroko pojęta muzyka komercyjna. Mamy w planie w dość niedalekiej przyszłości wydanie legalnych albumów postaci związanych z naszą marką.

Wracając do imprezy- podczas eventu kręcić będziemy videorelację oraz teledysk, który będzie promował nadchodzącą płytę założyciela marki o tytule WSPÓŁCZESNE PRZYGODY HUGO, do utworu, którego wstępna wersja znajduje się poniżej.

RE5maly

Zapraszamy serdecznie wszystkich!!!