PALUCH W KAMIENNEJ GÓRZE – 27.09 – DLS HIP-HOP JAM 2K14

To już nasza druga wspólna impreza, po zeszłorocznej: z RAFIM, KONIM I OXONEM w roli głównej, tym razem zapraszamy Was na koncert PALUCHA!!

Imprezę zaczynamy o godz. 12:00 [Open Air Hip-Hop Jam], będziemy czekać na placu Centrum Kultury, (parking tego dnia będzie tam nieczynny).

– Chociaż ekipa z Paint 4 Chill będzie okupować ścianę do graffiti już wcześniej. Ale nie ma się co dziwić, chłopaki będą mieli przeszło 35m kwadratowych powierzchni do osprayowania 😉

– W międzyczasie będziecie mogli podkręcić swoje bity i sprawdzić swoje skille na majkach. Open Mic Sessions pod gołym niebem. Każdy może bodbić i zagrać koncercik 😉

– Oprócz tego niezastąpiony Małan przygotuje dla Was małe show. Szukuje się gratka dla sympatyków beatboxu ;).

– Będzie na Was również czekał Jaro, jeżeli macie ochotę zobaczyć w akcji regionalnego mistrza Electro i nauczyć się jakichś ciekawych kroków, to czekamy na Was od dwunastej.

– Ok 16:00 startujemy z Freestyle Battle. Bardzo możliwe, że same finały bitwy odbędą się już na scenie widowiskowej Centrum Kultury, a bity na finał będą grane na żywo przez Stereotyp’a.

O 20:00 przenosimy się na salę widowiskową CK (wejście za okazaniem biletów), gdzie odbędą się wspomniane finały Freestyle Battle, i Rap Sessions:

Na scenie będziecie mogli usłyszeć: Zasada, Leisona i Okrzei Klikę.

Imprezę zwieńczy koncert czołowego artysty Polskiej Rap Sceny: PALUCHA.

Bilety dostępne w Radtelu przy ul. Broniewskiego oraz w kiosku na Karola Miarki, w przedsprzedaży za 20zł a w dniu koncertu 25zł.

Organizatorzy: Dla Ludzi Sukcesu DLS), MAD brand, Centrum Kultury, Agencja Bashesh

Więcej info i zdalna sprzedaż biletów: 724787012 [AluZZ] lub 605643753 [Ciocia DLS]
2014.09.27 Paluch kamienna gora