PALUCH & TAU IN EDINBURGH !!! „MADE IN HEAVEN“ „LEPSZEGO ŻYCIA DILER“ „RE- MEDIUM”

Concerts C.D.N. Scotland & Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH z ogromną przyjemnością zapraszają na koncerty PALUCHA, promujące jego najnowszy album „MADE IN HEAVEN“ oraz „LEPSZEGO ŻYCIA DILER“, które odbędą się w GLASGOW 24.01 i w EDINBURGHU 25.01
Podczas koncertu zaprezentuja sie rowniez:
* TAU promujacy swoja nowa plyte „RE- MEDIUM”
* Dj CHESTER tworca BOMBING RAP ATTACK FESTIWAL
oraz znany i lubianylokalny raper * ASTRONOMIC!

Paluch w Glasgow: https:
//www.facebook.com/events/311378985715992/

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
„Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

BILETY: £18 zwykly i £30 VIP

Glasgow: NASZ SKLEP, POLISH SUPERMARKET (Gallowgate i Partic), TICKET SCOTLAND

Edinburgh: TRADYCJA, POLISH MINI MARKET, TICKET SCOTLAND, KLEOFAS, BAZYLISZEK

Paisley: POLISH SHOP „MISIEK” oraz u Macka
Tel: 07447947909
Email: maciek.usik1994@gmail.com.

Bilety dostepne sa rowniez w polskich sklepach na terenie Motherwell, Hamilton i Coatbridge.

Widzimy się na miejscu!

2015.01.24-25 paluchglasgow