Paluch „Made in Heaven” x Kali „Sentymentalnie” @ Olsztyn Andergrant

Paluch „Made in Heaven” x Kali „Sentymentalnie” w Olsztynie!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz klub Nowy Andergrant z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha i Kaliego, który odbędzie się 7 listopada 2014.
Support: w trakcie ustalania

Bilety: 35/40 zł

Rezerwacja: info@bashesh.com

Przedsprzedaż: Klub Nowy Andergrant, PUB Sarmata, Sklep Muzyczny Rockfan, SkateShop Remedium oraz online: andergrant.com/bilety

Miejsce: klub Nowy Andergrant, Olsztyn

Start: 20:00

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1463500180606382/?ref=5

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.
ALBUM „MADE IN HEAVEN” ZOSTAŁ WYDANY 6 PAŹDZIERNIKA 2014.

„Sentymentalnie” to kolaboracja raper/producent o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich a liryka albumu jak zawsze w przypadku Kaliego zaskoczy tematyką oraz formą metafor o melancholijno – optymistycznym zabarwieniu.
Artysta obiecuje nie zawieść zarówno zwolenników mocnych rapowych zwrotek jak i melodyjnych refrenów.
Sentymentalnie nie będzie przypominać żadnego z dotychczasowych solowych krążków Kaliego , a autorzy postanowili zachować kompromis pomiędzy klasyką z lat 90 a ówczesnym ulicznym brzmieniem czego efektem będzie paręnaście utworów.
ALBUM „SENTYMENTALNIE” ZOSTAŁ WYDANY 10 PAŹDZIERNIKA 2014.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

 

2014.11.07 paluch kali olsztyn