PALUCH „MADE IN HAVEN” X „LEPSZEGO ŻYCIA DILER” w Gliwicach

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz klub Mardi Gras z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Made In Heaven“ oraz „Lepszego Życia Diler“, który odbędzie się 20.02.2015 w Gliwicach.

Support: w trakcie ustaleń.
Chcesz by świat się o Tobie dowiedział, wyślij info o sobie na – krzysiek@mardigrasclub.pl 🙂

AFTERPARTY – DJ.ROKA
https://www.mixcloud.com/rok-roka/dj-roka-redbull-thre3style-poland-2015-competition-entry/

Bilety: 25/ 30/ 35 zł

Rezerwacja: 662 844 850(Beata), 600 086 466 (Krzysiek) oraz : krzysiek@mardigrasclub.pl

Przedsprzedaż: Bilety dostępne w recepcji Hotelu Silvia – Gliwice ul. Studzienna 8
1 pula biletów – 25zł – w sprzedaży od poniedziałku 05.02.2015 ( ilość ograniczona)

Miejsce: Klub Mardi Gras – Gliwice ul. Studzienna 8
Wstęp od 18 r.ż.

Start: 20:00

Wydarzenie na FB:

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
„Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

2015.02.20 paluch gliwice