Paluch 10/29 Tour 2016 • Bristol

PALUCH w BRISTOLU!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Street Agencja Rozrywkowa z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 3-go czerwca w Bristolu, w klubie Exchange.

Support:
UZMTG
DJ ARMEDO ft. TWIRL

Bilety:

Przedsprzedaż: 
Telefonicznie pod numerem telofonu 077 088 123 19 – 20 GBP
Przez internet na www.e-bileter.com – 23/25 GBP (przedsprzedaż oraz rezerwacja internetowa, w przypadku wyprzedania się wejściówek w pierwszej kolejności honorowane będą zakupione bilety)
W dniu koncertu 25 GBP

Start: 23.00

Wstęp: 18+

Harmonogram*:
wkrótce
*harmonogram może ulec zmianie

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajduje się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.
Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.
Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.
Album “10/29”, który ukazał się 4 marca 2016 promują single:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmkATBrCSsg
https://www.youtube.com/watch?v=cdYgugQ46tI
https://www.youtube.com/watch?v=WUS1jEtzKpQ

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
https://www.facebook.com/StreetAgencjaRozrywkowa
www.bashesh.com
www.street.lublin.pl

2016.06.03 Bristol Paluch