„Odlot” – klipowa zapowiedź płyty Dzikiego!

Raper Dziki, reprezentant RPS Enterteyment, prezentuje najnowszy klip promujący zapowiadaną płytę „Korzenie”. Obraz powstał do utworu „Odlot” z gościnnym udziałem Oli Wasiak

Za zdjęcia i montaż teledysku odpowiada ekipa Vidook Productions, część zdjęć wykonał Grzegorz Rusin oraz sam Dziki.

 

YouTube Preview Image

 

„Korzenie” to album zachowany w klimatach ulicznych, pełen  mocnych rapowych zwrotek oraz melodyjnych refrenów . Nie zabraknie na nim również refleksyjnych i pozytywnych utworów . Jest to piąta w dorobku i pierwsza legalna płyta Dzikiego, która ukaże się na początku przyszłego roku nakładem RPS Enterteyment. Na albumie gościnnie pojawią się: Peja jako RPS, Bonus RPK, Dono (TEWU), Zabski (Szajka), FuriatNH, Ola Wasiak, Wasiak, Wiecznie Wkurwiony (Elkace), Klechu .

 

Dziki, czyli Grzegorz Idzik pochodzi z Trzebini, rapem interesuje się od połowy lat dziewięćdziesiątych, aktywnie rapuje i produkuje od 2000 roku. Pierwsze zachowane kawałki Dzikiego pochodzą z roku 2005. W 2010 raper nagrał  drugą płytę zatytułowaną „Na serca bicie”, która odbiła się pozytywnym echem w środowisku. W tym samym roku Dziki nagrał jeszcze jeden nielegal zatytułowany „OutTracks”. W roku 2012 ukazała się trzecia nieoficjalna płyta Dzikiego zatytułowana „Niezależnie”, do której bity raper kupił z od wielu producentów z całego świata. W tym  samym roku poznaje chłopaków ze składu RPK – Dudka i Bonusa  i zostaje przyjęty do ekipy Ciemnej Strefy.  Z końcem roku Dziki wziął udział w programie „Żywy Rap”, gdzie po występie został pozytywnie zaopiniowany przez Peję. –  Był to ważny dzień dla mnie! – mówi Dziki. –  Usłyszeć pochlebne słowa z ust legendy polskiego rapu, na którego rymach się wychowałem. Z kilku powodów osobistych postanowiłem zrezygnować z udziału w programie i wysłałem płytę „Niezależnie” do Peji, który przyjął mnie w szeregi RPS Enterteyment. I tak spełnia się moje marzenie! – dodaje.

 Więcej:

www.facebook.com/DzikiRapGra

www.rpsenterteyment.com